lek. dent. Łukasz Morgunow

Nie polecam. Nie potrafi odbudować rozwiercone przez niego zęby, a zaleca je usunąć. Rusza poniwnie kanaly, żeby wypełnić je wg swojego przekonania, zaleca zmianę koron, które żaden lekarz nie podejmuje spróby zmienić, bo jest duże ryzyko. To jest moja sytuacja. Nie wolalam i nie lubie ponownie wypełniać kanały. Trafiłam do lekarza z polecenia,ale niestety nie sprawdziło się

Lekarz, który naprawdę zna się na tym, co robi. Ma ogromną wiedzę i potrafi z niej korzystać. Dodatkowo jest precyzyjny, cierpliwy i nie odpuszcza (walczy o każdy kawałek zęba). Dokładnie tłumaczy przebieg leczenia w sposób zrozumiały dla każdego. Mimo, że od kilku lat mieszkam w DE, to z wizytą u dentysty czekam, aż będę w Polsce.

Leczę się u p. Łukasza Morgunowa od kilkunastu lat. Polecam. Wcześniej leczyło mnie 9 innych stomatologów w różnych miejscach i w różnych czasach. Po pierwszym kontakcie zaufałem jego wiedzy, kompetencjom, doświadczeniu. Nie jest tani, ale nie żałuję wydanych pieniędzy na leczenie.

już kilka razy byłam pacjentką p.doktora,konkretny, chętnie tlumaczy przebieg leczenia - uwzględniając prz tym możliwości fisansowe pacjenta - polecam - szczególnie leczenie kanałowe .