dr Łukasz Obołończyk

Endokrynolog

Ponad 2 lata pod opieką Doktora, który podszedł do mnie jak do człowieka a nie banku. Empatyczny, dociekliwy i rzetelny. Niewątpliwie jestem ciekawym przypadkiem z powodu choroby i rozchwiania emocjonalnego związanego z chorobą.Zawsze znajduję zrozumienie i odpowiednie do sytuacji zainteresowanie. Dziękuję, Doktorze, za równoważenie moich emocji i racjonalne przedstawianie sytuacji.

Super specjalista polecam..odstawil wszystkie leki który inny lekarz przypisał..ciesze sie ze trafilam na czas do tego właśnie lekarza..

Stracilam rok!!! Lekarz twierdzil ze wszystkie moje hormony są wporządku, mimo złego samopoczucia, bagatelizuje objawy i moje sugestie, twierdzi że hashimoto jest nieuleczalne i nic mi nie pomorze!!!przepisuje tabsy antykoncepcyjne dosłownie na wszystko!!!! Nie polecam!!! Znalazlam kompetentnego lekarza ktory holistycznie zajął sie moim zdrowiem

Wspaniały lekarz , lekarz z powołania,dobrze diagnozuje, szanuje pacjenta, ma cierpliwość i takt.Polecam!

Wspaniały lekarz, kompetentny,konkretny, rzeczowy z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Pamięta swoich pacjentów, dokładnie wszystko tłumaczy, doradza w których miejscach najtaniej wykonać badania. Poświęca dużo czasu pacjentowi, nie zleca niepotrzebnych badań. Bezkonkurencyjny endokrynolog!

Wciąż poszukujesz "Endokrynolog Gdańsk"?

CLINICA MEDICA
KKatedra Nadciśnienia Tętniczego i Diabetologii
Jednorożca 46
80-299 Gdańsk

Lifemedica
ul. Marii Skłodowskiej-Curie 3 (Budynek „Polon Park”, II piętro)
80-210 Gdańsk
LUX MED