dr Maciej Bryl

3,2
3,3
3,6
3,3

Witam , zwracam się z prośbą o informacje, czy Ktoś z Państwa ma namiary na gabinet prywatny do Doktora? Czy Doktor przymuje na wizyty prywatne? Bardzo proszę o odpowiedź. Pozdrawiam

Czy ma ktoś namiary na gabinet prywatny do doktora Bryl?prowadzi doktor gabinet prywatny ? Będę wdzięczna

Witam wszystkich mój tata trafił pod opiekę doktora Macieja Bryla w marcu 2016 roku pan doktor strasznie nie miły i obskurny zero informacji o leczeniu pacjenta w dodatku na drugiej serii chemioterapi tata dostał nie tą chemię co miał pielęgniarki pomyliły chemię nie było nawet słowa przepraszam z ich strony.Na wypisach ze szpitala pisano że jest znaczna poprawa której wcale nie było tak stwierdzili inni lekarza którzy badali tatę zaraz po opuszczeniu oddziału pana Bryla sam pewien pan onkolog zasugerował że można pana Bryla i jego załogę podać do sądu w sprawie pomyłki w chemi której wcale nie wpisano w wypisie.Na izbie przyjęć na oddział totalny syf ludzie którzy walczą ze śmiertelną chorobą są totalnie olewani.Tato miał być na oddziale na godzinę 8 rano i był po badaniach krwi wyniki były dobre a przyjęcie na oddział o godzinie 17 ja się pytam kto pozwala na takie chamstwo ze strony lekarzy i zespołu pana Bryla. Ludzie jak najdalej od tego lekarza od siedmiu boleści .To samo dotyczy się zastępczyni pana doktora Bryla oraz małego lekarza kurdupla pana Torousa który jest lekarzem wewnętrznym a nie onkologiem mają tam wszyscy lekarze tak chamskie podejście do ludzi że się zygać chce jak to wszystko człowiek widzi.A ci którzy doktorka wychwalają pewnie wkładają mu grube zwitki pieniędzy do kieszeni bo do zwykłych szarych ludzi mają tam zero poszanowania.

Minęło 15 lat odkąd dr Maciej Bryl zaopiekował się mną. Stan był b. poważy. Przerzut do płuc. To brzmiało jak wyrok! W błyskawicznym tempie Pan doktor pokierował procesem leczenia i przyjęcia na oddziały. Nigdy nie zapomnę, kiedy leżałem na chemioterapii a mój organizm nie tolerował przyjmowanej chemii. Pan dr Bryl przychodził do mnie w dzień i w nocy, wyczerpał wszystkie możliwości, bym mógł dokończyć przyjmowanie chemii. Wiem jaki procent w Polsce przeżywało wtedy , 5%. Do tych szczęśliwców należę ja. Do dziś jestem pod jego opieką i kontrolą. Zawdzięczam mu swoje życie. Zawsze miły i sympatyczny.

Wciąż poszukujesz "Onkolog Poznań"?

Wielkopolskie Centrum Onkologii

Andrzej Gracz

Chirurg onkolog
Gab. Chirurgii Onkologicznej-Medicest
61-862 None
centrum medyczne hcp sp.z o.o.
ul.28 Czerwca1956 nr.194
61-485 Poznań