lekarz Maciej Kosmal

Pediatra

Zdecydowanie polecam, kompetentny na prawidłowym stanowisku lekarz pediatra. Zdiagnozował u mojej córeczki zapalenie płuc gdy ja nawet nie byłam tego świadoma dziecko nie gorączkowało, nie kasłało zero objaw jakiejkolwiek choroby. A tu okazuje się, że jest chora! Od razu zostałam skierowana na RTG klatki piersiowej i skierowanie do szpitala. Podobnie było z alergią, nie widziałam objawów a okazało się, że są i córeczka jest uczulona na wiele produktów. Lekarz zalecił dietę eliminacyjną teraz widzę efekty :) A jeśli chodzi o leki zawsze stara się znaleźć tańszy zamiennik jeśli jest to tylko możliwe. POLECAM !

POLECAM lekarza,dokladnie bada i szuka przyczyny choroby,trafnie diagnozuje,jesli jest taka mozliwosc to zastepuje drogie leki tanszymi zamiennikami o tym samym dzialaniu,nigdy nie bylam u doktora prywatnie wiec tym bardziej moge go polecic skoro ma takie zachowanie w publicznej przychodni

Wciąż poszukujesz "Pediatra Pabianice"?

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Eskulap Poradnia Zdrowia Rodzinnego
ulica Grobelna 8