dr Maciej Koszałkowski

Okulista

W dniu 03.10.2013r. w CITOMED Toruń poddałam się operacji usunięcia zaćmy lewego oka.Zabieg ten wykonał wspaniały lekarz Pan Doktor Maciej Koszałkowski. Jestem zachwycona niezwykle serdecznym traktowaniem każdego pacjenta, z których każdy przeżywa wielki stres. Bardzo się cieszę,że miałam szczęście być pacjentką tak wielkiego profesjonalisty i tak przemiłej osoby. Z całego serca życzę Panu Doktorowi wielu sukcesów w perfekcyjnie wykonywanym przez Pana zawodzie lekarza. Życzę wszystkim,którzy potrzebują pomocy dla swoich oczu,aby mogli być pacjentami Pana Doktora Macieja Koszałkowskiego.

Zapisałam się na wizytę kwalifikacyjną ponad 4 miesiące temu. W opinii wielu znajomych, popełniłam błąd idąc na funduszowy zabieg ale spotkała mnie miła niespodzianka - super szpital, nowoczesny sprzęt i mili lekarze! Polecam dra Koszałkowskiego bo bardzo mi pomógł.

Wciąż poszukujesz "Okulista Warszawa"?

Laguna Medical
Pl. Kaszubski 1