Laguna MedicalLaguna Medical - zdjęcie profilowe

Laguna Medical

O nas

Laguna Medical Sp. z o.o., jest jedną z najdynamiczniej rozwijających się firm o profilu medycznym na Pomorzu. Od ponad 15 lat nieustannie rozszerzamy naszą ofertę medyczną zyskując coraz większe grono zadowolonych pacjentów, którymi opiekują się wysokiej klasy lekarze specjaliści. Nasz okulista, dermatolog, ortopeda, proktolog oraz chirurg mają do dyspozycji doskonale przygotowany personel medyczny. Dużą wagę przywiązujemy do jakości sprzętu oraz wyposażenia naszych ośrodków, gdyż komfort i satysfakcja pacjentów są dla nas priorytetem. Od wielu lat współpracujemy ze znanymi firmami medycznymi na terenie całej polski w tym z lecznicą Citomed, Centrum Enel Med, Medicover czy Medica Polska. Nasi specjaliści przyjmują zarówno w Trójmieście jak i w Warszawie, Toruniu, Bydgoszczy i Pile gdzie prowadzimy placówki partnerskie.

W związku z tym, iż naszą główną specjalizacją od zawsze była i jest okulistyka, w strukturach Laguna Medical funkcjonuje wysokospecjalistyczna klinika okulistyczna. Dysponujemy kompleksowo wyposażonymi pracowniami diagnostycznymi, co umożliwia naszym okulistom przeprowadzanie bardzo zaawansowanych badań w tym m.in. w kierunku jaskry, zaćmy, odklejenia i innych schorzeń siatkówki, zwyrodnień plamki żółtej oraz korekcji wad wzroku.

Korzystamy z firmowego sprzętu, dzięki czemu wykonywane badania pozwalają dostosować odpowiednie metody leczenia. Ponadto wykonujemy szeroki zakres zabiegów związanych z okulistyką, w tym zabiegi usunięcia zaćmy, operacje zeza, plastykę powiek czy iniekcje doszklistkowe. Jesteśmy jedynym ośrodkiem w Trójmieście wykonującym m.in. zabiegi witrektomii tj. zabiegi ratujące wzrok, w tym w przypadku urazu i w trybie pilnym.

W sierpniu 2012 roku do naszej oferty wprowadziliśmy również zabiegi laserowej korekcji wad wzroku metodami LASIK, Epi LASIK, LASEK oraz najnowszą metodą EBK. Nasi okuliści specjalizujący się w zakresie chirurgii refrakcyjnej jako pierwsi na Pomorzu zaczęli wykonywać tego typu zabiegi. W przypadku osób nie kwalifikujących się do zabiegu jesteśmy w stanie jako jedyni w Trójmieście zaproponować alternatywne metody leczenia, m.in. wszczepy soczewek wewnątrzgałkowych (leczenie presbiopii), czy cross linking (leczenie stożka rogówki).

Nasz zespół tworzą ludzie z pasją, dzięki czemu możemy nieustannie się rozwijać, nigdy nie zwalniamy tempa i oferujemy coraz szerszy zakres usług medycznych, o coraz wyższej jakości. Współpracujemy z klinikami okulistycznymi i innymi ośrodkami medycznymi (w zakresie zarządzania i podwykonawstwa), dzięki czemu nasi lekarze pracują na terenie całej Polski.

Nasi lekarze

Okulistyczna Poradnia Konsultacyjno-Zabiegowa

Pozostali lekarze

Kompleksowość leczenia

Zawiozłem dziś mamę do kliniki Laguna w Gdyni na zabieg usuniecia zaćmy na LEWYM oku w klinice Laguna. Po 30min mama uciekła z zabiegu bo próbowano jej zoperować PRAWE oko. Byliśmy w klinice wcześniej 3 krotnie na badaniach i konsultacjach i nigdy nie było mowy o prawym oku a mama przez 2 ostatnie dni na zlecenie kliniki zakrapiała lewe oko specjalnymi kroplami mającymi przygotować oko do zabiegu. Dziś Pani pielegniarka powiedziala, że to nie szkodzi natomiast chirurg nie miał czasu wyjaśnić dlaczego zamierzają operować prawe oko a nie lewe. Na ...

Na pocieszenie zaproponowano mamie że lewe oko "zrobi się następnym razem"....
Koszmar !!!

Kompleksowość leczenia

Dzienki Bogu ze trafiłam do Laguny. Przypływ bulu w gałce ocznej skierował mnie do tej placówki. Zostałam rzetelnie potraktowana. Dziękuję !

Kompleksowość leczenia

Rewelacyjna placówka medyczna. Najważniejsza fachowość lekarzy oraz uprzejmość. Odwiedzam tą placówkę kilka razy w roku z moim synkiem. Szczerze Polecam !!!

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat placówki
Przeczytaj poradnik dodawania opinii