Ranking placówek

tel. 500 900 500

Świętojańska 139
81-392 Gdynia
tel. 058-719-72-90

Byłem w placówce na zwykłej konsultacji i nie spodziewałem się tak fachowej obsługi. Od samego wejścia do placówki zostałem powitany uśmiechem. Sama konsultacja była konkretna i uzyskałem wiele ciekawych informacji. Polecam!
Opinia dodana przez Michał
Laguna Medical

Pl. Kaszubski 1
81-350 Gdynia
tel. tel. 58 719-82-86

Rewelacyjna placówka medyczna. Najważniejsza fachowość lekarzy oraz uprzejmość. Odwiedzam tą placówkę kilka razy w roku z moim synkiem. Szczerze Polecam !!!
Opinia dodana przez Anonim

ul. Sojowa 4E/1
81-589 Gdynia
tel. 58 66 99 0 11

Lekarz bardzo delikatny, wszystko przebiegało bez komplikacji. Polecam każdemu, kto to czuje obawy przed pójściem do dentysty. Szczerze polecam to miejsce.
Opinia dodana przez Dentysta Chwarzno

CZECHOSŁOWACKA 3
81-969 Gdynia
tel. 58 660 81 70

Bardzo dobra jakość opieki, duża empatia i profesjonalizm personelu, rodzina i pacjent czują się otoczeni dobrą aurą i szacunkiem. Pacjent regularnie myty, przebierany, możliwość uzyskania serwisu fryzjera, obcinania paznokci, stomatologa. Moja babcia jest bardzo wymagającą osobą, a jest zadowolona z ośrodka - to najlepsza rekomendacja. Mają stałą łączność z lekarzami prowadzącymi, nawet w nocy i dobrą relację z okolicznymi szpitalami. Babci stan często wymagał wizyty lekarza późno wieczorem, cewnikowania, kroplówki, ...
Opinia dodana przez Maja

Powstania Styczniowego 1
81-519 Gdynia
tel. 58 699 81 84

szpital jest super... personel niesamowity.Z trójmiejskich szpitali to zdecydowany faworyt.Opieka fachowa i profesionalna a pani Beatka z kardio jest the best!!
Opinia dodana przez andrzej

Hryniewickiego 6 c lokal 12
81-340 Gdynia
tel. 797008580

Jeśli chodzi o podstawową opiekę,polecam dr Brzoske,jednak na implanty lub leczenie kanałowe lepiej udać się do chirurga bądź endodonty,szkolenia organizowane przez producentów implantow to trochę mało a dr Kisiel i tak do nich odsyła w razie komplikacji.
Opinia dodana przez Iwona

Wrocławska 54
81-553 Gdynia
tel. 58 668-01-60

Bardzo proszę o zajęcie się Paniami z recepcji. W innym przypadku zgłoszę podmiot do kontroli, ponieważ to, co miało dzisiaj miejsce daje wiele do życzenia. (z dzisiejszej 29.01.2020 r. zmiany: Nazwiska tej Pani nie znam, ale bardzo charakterystyczna: Pani w średnim wieku białe krótkie włosy). Wypełniłam wniosek o wydanie recepty, żadnych ludzi w kolejce, stąd brak kolejki. Dwie Panie siedzą w recepcji. Pytam się po wypełnieniu , czy mogę oddać ...
Opinia dodana przez Nicole