Centrum Medicover Sea TowersCentrum Medicover Sea Towers - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2

Centrum Medicover Sea Towers

Liczba opinii: 0
Nikt nie ocenił jeszcze tej placówki.
Bądź pierwszym pacjentem, który wystawi opinię!
 
Dodaj opinię

O nas

Zapraszamy do korzystania z usług medycznych w Centrum Medicover Sea Towers w Gdyni. Centrum zlokalizowane jest obok Skweru Kościuszki, przy ...

Zapraszamy do korzystania z usług medycznych w Centrum Medicover Sea Towers w Gdyni. Centrum zlokalizowane jest obok Skweru Kościuszki, przy ul. Hryniewickiego 6/4, w nowoczesnym budynku Sea Towers.

Na powierzchni ponad 600 m2 oferujemy Państwu:
15 nowocześnie wyposażonych gabinetów lekarskich i zabiegowych,
punkt pobrań (badania można również wykonać w Punkcie Pobrań Synevo, przy ul. Bema 16 - czynny od poniedziałku do piątku w godz. 7:00-18:00 - pobieranie materiału do 17:00)
pracownię USG,
pracownię RTG.
Materiał do badań san-epid przyjmowany jest w punkcie pobrań od poniedziałku do czwartku w godzinach 7:30-10:00 (tylko pojedyncze próbki).

Jak umówić wizytę w Centrum Medicover Sea Towers?
online poprzez system Medicover Online
w Centrum Obsługi Klienta pod nr kom. 500 900 500
Parking dla Pacjentów Medicover Sea Towers
Jadąc ulicą Hryniewickiego od ulicy Świętojańskiej, za budynkiem banku skręć w prawo w ulicę Waszyngtona i następnie na skrzyżowaniu z ulicą Pułaskiego - w lewo, gdzie znajduje się wjazd na parking przy Centrum Kultury i Rozrywki Gdynia Waterfront. Do parkingu można też dojechać bezpośrednio na wprost ulicą Pułaskiego od ulicy Świętojańskiej lub jadąc ulicą Waszyngtona od Skweru Kościuszki skręcając w prawo. Opłata parkingowa wynosi 3 zł za każdą rozpoczętą godzinę (pierwsze 30 min bezpłatnie).

Wybierając miejsca parkingowe po lewej stronie od wjazdu na parking, na wprost między budynkami znajduje się przejście na nabrzeże - kieruj się w lewo, od strony nabrzeża w budynku Sea Towers znajduje się wejście do Centrum Medicover.

Przy budynku Sea Towers od strony ulicy Hryniewickiego znajduje się parking miejski (kilka miejsc parkingowych), opłata parkingowa według taryfy miasta.


Dojazd do Centrum
Centrum Medicover mieści się w ścisłym centrum miasta. Dojazd liniami: 20, 22, 23, 24, 25, 28, 30, 102, 137, 146, 170, 194, 204, 209, 228, 282, 700, 710, 723, 770 (przystanek „Plac Kaszubski” na ulicy Świętojańskiej). Z przystanku należy kierować się w stronę budynku Sea Towers. Na parterze, od strony nabrzeża mieści się główne wejście do Centrum.

Dojazd z dworca PKP Gdynia Główna: Należy kierować się na lewo, w ulicą Starowiejską, którą jedziemy cały czas prosto, aż do budynku Sea Towers.

Dojazd z Gdańska: Z Al. Zwycięstwa jedziemy prosto w ulicę Władysława IV. Na wysokości galerii „Batory” skręcamy w prawo, w ul. 10 Lutego. Na następnym głównym skrzyżowaniu skręcamy w lewo w ulicę Świętojańską, następnie skręcamy w drugą ulicę w prawo i wyjeżdżamy prosto aż do budynku Sea Towers. Parking znajduje się na terenie Dalmoru.

Certyfikaty: Certyfikowany Ośrodek Medycyny Podróży

Osoby zarządzające Centrum Medicover:
Kierownik Centrum – Anna Filipiak

Kierownik Centrum ds.Medycznych – lek. Andrzej Szymczak

Koordynator Zespołu Pielęgniarskiego – Magdalena Drywa

p. o. Koordynatora Zespołu Obsługi Pacjenta – Joanna Zenger – Ryng

WięcejMniej

Nasi lekarze

Ginekolog położnik   (+3 więcej)
Internista
Internista   (+3 więcej)
Lekarz medycyny pracy
Dodaj opinię

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat placówki
Przeczytaj poradnik dodawania opinii

  • Uprzejmość personelu
  • Sprawność obsługi pacjenta
  • Opieka medyczna
  • Dostępność informacji
  • Wyposażenie pomieszczeń
  • Kompleksowość leczenia
Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay statlastseen stat