ZOL EUROMEDICUS

Nasi lekarze

Kompleksowość leczenia

Natomiast Ja odradzam oddanie najbliższej osoby do tej placówki!!! Na cały personel Zol są tam tylko 2 osoby które pracują z sercem i oddaniem + panie które wożą jedzonko bo w nich jest więcej empatii niż w osobach które opiekują się chorymi ❤️ Reszta na czele z Panią kierownik Panią Ewą jest do zwolnienia za brak udzielenia najważniejszych informacji o stanie zdrowia mojej kochanej babci która ma 92 lata i obecnie jest w szpitalu w stanie ciężkim z masakrycznymi odleżynami których dodam że nie było kiedy babcię dawałam do zol była w dobrym stanie komunikatywna i samodzielnie jedząca. Panie miały w głębokim poważaniu mój strach i troskę o babcię . Jestem bardzo zawiedziona pracą tej placówki i ludzie zastanówcie się za nim podejmiecie decyzję o oddaniu tam najbliższej dla was osoby!!! Chyba że wreszcie zmieni się tam osoba zarządzająca. Ps Drogie panie zamiast chodzić i palić co 15 min proszę zająć się chorymi osobami bo nikt nie będzie wam za to płacić no chyba że Pani kierownik daje za to dodatek do pensji zamiast za dobrą opiekę na chorymi

Kompleksowość leczenia

W ZOL Euromedicus od 3 miesiecy przebywa moja mama. bardzo dobra jakosc opieki mamusia zawsze czysta pachnaca poprawila jej sie koordynacja ruchowa regularne kapiele czysto i schludnie personel podchodzacy do pacjentow jak i odwiedzajacych z duza empatia.Jezali jest juz taka potrzeba goraca polecam ten zaklad:)

Kompleksowość leczenia

ostatnio odwiedziłam tą przychodnie przypadkowo i byłam bardzo zadowolona miła obsługa dostępność do wszystkich informacji bardzo polecam wszystkim tą przychodnie.

Kompleksowość leczenia

Witam korzystałam ostatnio wraz z moim mężem z usług medycznych tej przychodni i byłam bardzo pozytywnie zaskoczona, obsługa bardzo miła lekarze wysokiej klasy. Miałam problemy zdrowotne, a lekarze bardzo mi pomogli fachowa pomoc lekarska. Bardzo polecam tą przychodnie z której jestem zadowolona i na pewno będę w przyszłości z niej korzystać. Pozdrawiam

Kompleksowość leczenia

Bardzo dobra jakość opieki, duża empatia i profesjonalizm personelu, rodzina i pacjent czują się otoczeni dobrą aurą i szacunkiem. Pacjent regularnie myty, przebierany, możliwość uzyskania serwisu fryzjera, obcinania paznokci, stomatologa. Moja babcia jest bardzo wymagającą osobą, a jest zadowolona z ośrodka - to najlepsza rekomendacja. Mają stałą łączność z lekarzami prowadzącymi, nawet w nocy i dobrą relację z okolicznymi szpitalami. Babci stan często wymagał wizyty lekarza późno wieczorem, cewnikowania, kroplówki, sondy w środku nocy - wszystkie usługi realizowane bez problemu w ramach pobytu. Gdyby pacjent przebywał w domu, takie zabiegi wymagałyby kontaktu ze służbą zdrowia, a uzyskanie serwisu w środku nocy graniczyłoby zapewne z cudem. Możliwość pobytu na NFZ lub finansowania z prywatnych środków.

Kompleksowość leczenia

W ZOL Euromedicus lezała poł roku moja mama. Bardzo dobra opieka, miłe i kompetentne pielegniarki, opiekunowie medyczni. Czysto i profesjonalnie. Zawsze czysta posciel , zadbani pacjenci - regularne kapiele, zmiana pizam. Mama była tam zadbana i zaopiekowana , przez te 6 miesiecy zadnych odlezyn , stała kontrola stanu zdrowia .. Kilka razy w tygodniu odwiedzałam mame i zawsze spotykałam sie z miłym i sympatycznym personelem opiekujacym sie pacjentami. Polecam bardzo :)

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat placówki
Przeczytaj poradnik dodawania opinii