lek. dent. Maciej Kozłowski

Świetny lekarz, człowiek z pasją o czym świadczy ilość pacjentów nie zmieniająca się od lat. Szczerze polecam każdemu.

wreszcie jakiś normalny dentysta,stosunkowo przyzwoity cennik ,protetyka na implantach wyszła super ,mogę się wreszcie uśmiechać

super stomatolog ,zmienił moje podejście do dentysty i expresowo wstawił brakujące zęby ,kapitalnie wyposażone gabinety , polecam

super stomatolog ,zmienił moje podejście do dentysty i expresowo
wstawił brakujące zęby ,kapitalnie wyposażone gabinety , polecam

miałem zrobiony zabieg w znieczuleniu ogólnym przez doktora Kozłowskiego , mimo wielkiego strachu obyło sie bez jakichkolwiek komplikacji a doktor usunął mi aż 11 zębów- korzeni i 4 leczył uważam że jest godny polecenia.

uważam że jest godny polecenia.

Bardzo uprzejmy lekarz ,objaśnił mi mój problem zdrowotny a następnie zaproponował różne rozwiązania leczenia protetycznego.Usunięcie zębów których się bałam odbyło się bezstresowo i w miłej atmosferze,doktor rozładował mój stres doskonale.Wybrałam wcale nie najdroższe rozwiązanie protez i jestem bardzo zadowolona.polecam Ewa

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Oleśnica"?

Panaceum
Opole, Pużka 9