Filtruj terminy

Stomatolog Oleśnica

Rynek 25
56-400 Oleśnica

Nikt nie ocenil tego lekarza, bo nie ma jego zdjecia. Szukam Zbigniewa Jaskolskiego urodzonego w 1959.

Opinia dodana przez: Ida

Prywatny Gabinet Lekarski
św. Jadwigi 9
56-400 Oleśnica

świetny specjalista-gorąco polecam.Osobiście strasznie boje się wizyt w gabinecie stomatologicznym.Teraz znacznie mniej.

Wileńska 29/6
56-400 Oleśnica

Super podejście do pacjenta; zawsze uśmiechnięta Pani Doktor; konkretnie, jasno i na temat; wizyty bezbolesne; gabinet nowoczesny ,świetnie wyposażony. Polecam wszystkim bojącym się stomatologa!!!

Opinia dodana przez: Mariusz

Powiatowy Zespół Szpitali
Armii Krajowej 1,Oleśnica
56-400 Oleśnica

Świetna Pani doktor godna polecenia spokojna ,grzeczna, uprzejma, potrafi podnieść na duchu oraz pożartować naprawdę polecam.

Prywatne Centrum Stomatologiczne
ulica Spokojna 23
56-400 Oleśnica

Świetny lekarz, człowiek z pasją o czym świadczy ilość pacjentów nie zmieniająca się od lat. Szczerze polecam każdemu.

Opinia dodana przez: Rafał

ul. Kazimierza Wielkiego 3 d
56-400 Oleśnica

Dwa lata chodzimy do pani doktor. Karolinka ma 7 lat nosi aparat bo ma krzywy zgryz, bardzo lubi panią doktor , jest dla Karolinki bardzo miła, zawsze tłumaczy jej ,że o ząbki trzeba bardzo dbać.Karolinka dla pani doktor zawsze coś rysuje.Polecam

Opinia dodana przez: 1halgo1 halinaolejnik

spokojna 23
Oleśnica

Panaceum- to tylko szumna nazwa!!!! A w środku zgnilizna!!!! Skandaliczne zachowanie Pani doktor Justyny Porażko przeszła samą siebie, po pierwszej wizycie gdy zrównała mnie z błotem -miała szczęście że w gabinecie była moja córka, bo tak spokojnie to by się nie skończyło, postanowiłam dać jej drugą szanse bo stwierdziłam że każdy może mieć gorszy dzień. I to był błąd!!! Dzisiaj, Pani doktor za wszelką cenę próbowała udowodnić, że ja i moje dziecko jesteśmy przeźroczyste ( zastanawiam się dlaczego tak niesympatyczna osoba, ma specjalizację w leczeniu dzieci? Najtragiczniejsze jest to, że w swoim resume na stronie" światowej kliniki" Panaceum, pisze o wartościach rodzinnych które są dla niej najważniejsze - a brak jej cienia empatii i szacunku do drugiego człowieka)!!! A do tego wszystkiego dziwaczna odpychająca atmosfera, przeraźliwa cisza bez życia bez szczerego śmiechu bez radości, biegające a właściwie fruwające asystentki góra dół oraz płacząca recepcjonistka!!!! To jest właśnie klinika na światowym poziomie!!!!!
PORAŻKA!!!! Omijajcie to miejsce szerokim łukiem szkoda czasu i pieniędzy!!!! W Opolu jest tyle klinik i gabinetów stomatologicznych z sympatycznymi i profesjonalnymi lekarzami.

Oleśnica

Bardzo miła p.doktor,nie wzbudziła we mnie zaufania.Miałam zapłacić za zabieg,który jest refundowany z nfz

Specjalistyczna Poradnia Dentystyczna
ulica Paderewskiego 5
56-400 Oleśnica

Zupełnie, kompletnie nie polecam Pani, która smie sie nazywać stomatologiem. Po wizycie u niej, popoł roku musiałam zeba wyrwać tak "dobrze" go zrobiła:(

Wrocławska 41

Stomatolodzy w mieście Oleśnica