lekarz Maciej Marchwicki

Laryngolog

Bardzo miły i kompetentny lekarz . Bardzo dziękuję i polecam . Córką dała się zbadac ma 6 lat . Godzina przyjęcia na czas .

Bardzo miły i kompetentny lekarz .
Bardzo dziękuję i polecam .
Córką dała się zbadac ma 6 lat .
Godzina przyjęcia na czas .

Bardzo nie miły lekarz. Zbadał mnie od niechcenia. Na początku wizyty był nie miły. Dopiero później jak usłyszał, że wizyta jest prywatna to mu się humor poprawił. Nie polecam Pana Doktora

Lekarz z autentycznym powołaniem. Dzisiaj niestety ten typ to już rzadkość, bo grozi mu ,,wyginięcie". Wspaniały przykład dla młodych lekarzy. Człowiek, który dostrzega drugiego człowieka i jego problem i chce mu pomóc, a przy tym emanuje spokojem, ciepłem, racjonalnością. Pacjent na wizycie czuje się bezpiecznie i ma pewność, że zostanie potraktowany poważnie. Lekarz, który z uwagą wysłuchuje pacjenta i cierpliwie tłumaczy problem.

Pierwsza wizyta na NFZ i w pełni jestem zadowolony z podejścia doktora. Dokładnie wysłuchał, zbadał, wytłumaczył charakter dalszego leczenia. Nie wysyłał mnie tak jak inny lekarz od razu na operację. Mam nadzieję, że kolejne wizyty będą równie sympatyczne i fachowe.

Byłem dziś na wizycie u tego lekarza - Ku mojemu zaskoczeniu dawno nie spotkałem tak sympatycznego, w pełni kompetentnego lekarza, tym bardziej, ze ta wizyta dot. mojego małego dziecka. Oby więcej takich lekarzy.

Lekarz cierpliwie słucha wypowiedzi pacjenta na temat zgłaszanych dolegliwości, bardzo starannie i powoli wykonuje wszystkie czynności.