lekarz Maciej Marchwicki

Laryngolog

Lekarz z autentycznym powołaniem. Dzisiaj niestety ten typ to już rzadkość, bo grozi mu ,,wyginięcie". Wspaniały przykład dla młodych lekarzy. Człowiek, który dostrzega drugiego człowieka i jego problem i chce mu pomóc, a przy tym emanuje spokojem, ciepłem, racjonalnością. Pacjent na wizycie czuje się bezpiecznie i ma pewność, że zostanie potraktowany poważnie. Lekarz, który z uwagą wysłuchuje pacjenta i cierpliwie tłumaczy problem.

Pierwsza wizyta na NFZ i w pełni jestem zadowolony z podejścia doktora. Dokładnie wysłuchał, zbadał, wytłumaczył charakter dalszego leczenia. Nie wysyłał mnie tak jak inny lekarz od razu na operację. Mam nadzieję, że kolejne wizyty będą równie sympatyczne i fachowe.

Byłem dziś na wizycie u tego lekarza - Ku mojemu zaskoczeniu dawno nie spotkałem tak sympatycznego, w pełni kompetentnego lekarza, tym bardziej, ze ta wizyta dot. mojego małego dziecka. Oby więcej takich lekarzy.

Lekarz cierpliwie słucha wypowiedzi pacjenta na temat zgłaszanych dolegliwości, bardzo starannie i powoli wykonuje wszystkie czynności.

Wciąż poszukujesz "Laryngolog Gniezno"?

Gabinet prywatny
os. Jagielońskie 57(pawilon)