Maciej Szemryk

Ginekolog

3,7

Świetny ginekolog-położnik, chodzę do niego już ponad 3 lata. Prowadził mi jedną ciążę, zawsze dawał skierowania na niezbęde badania, bez najmniejszego problem, kiedy trzeba robił USG (I to bez żadnego proszenia). Najlepszy ginekolog na jakiego trafiłam (A miałam przedtem już 4 lekarzy). Jest zawsze miły, uprzejmy i odpowie na każde pytanie. Jeden mały minusik ale nie zależny od lekarza to to, że ma bardzo dużo pacjentek I czasami trzeba troszkę poczekać na swoją kolej ale warto, bo traktuje każdą swoją pacjentkę indywidualnie. Polecam go w 100%.

Najlepszy Pan Doktor. Cudowny ciepły lekarz. Kompetentny i dużo mówi tłumaczy. Prowadzi mi ciążę i jestem bardzo zadowolona właśnie czekam na wynik badan prenatalnych wizyty mam co 3 tyg. A nie jak u innych. I wszystko na NFZ. Pan Doktor wie ze miałam dwa poronienia i robi wszystko bym te ciąże przeszla prawidlowo.

Bardzo miły, sympatyczny lekarz. Niestety przyjmując w przychodni miał jeszcze dużo pacjentek i się troche spieszył. Mimo to, szczerze go polecam.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Gdańsk"?

Maciej Boćkowski

Klif-Med
Gdynia, ul. Wrocławska 63

MEDOKIN
ZWM 12
Szpital św. Wojciecha
al. Jana Pawła II 50
Gdańsk
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "STAR*MED"
Piecewska 25/6
80-288 Gdańsk