Maciej Szemryk

Ginekolog z powołania. Konkretny, rzeczowy. Podejście do pacjentki na 5, badania na 5,no cóż więcej napisać.... Za rok wracam do Doktora na badania okresowe. Dziękuję :)

Bardzo polecam dr. Szemryka do prowadzenia ciąży. Jest taki... "ludzki". Wszystko dokładnie wyjaśnia, L4 bez problemu, wszystkie badania porobione, co można było to załatwiliśmy przez telefon (bo covid, dla mojego bezpieczeństwa), a przy tym, ze jest kompetentny, to jest bardzo sympatyczny.

Cudowny lekarz , po 5 latach zdecydowałam się w końcu na wizytę u lekarza , wiadomo stres cały dzień ale podejście pana doktora było cudowne , rozmawiał ze mną , zadawał pytania opowiadał jak spędził swój dzien ponieważ wizyta była wieczorkiem i sprawił ze na fotel usiadłam całkiem rozluźniona :) Dostałam wskazówki jakie badania powinnam przeprowadzić rutynowe i mimo ze czekało wielu pacjentów pan doktor z uśmiechem cierpliwie odpowiadał na moje pytania . Polecam z całego serducha , jest to lekarz który zdobył moje zaufanie a to jest naprawdę trudne ...

Polecam z całego serducha , jest to lekarz który zdobył moje zaufanie a to jest naprawdę trudne :)

Świetny ginekolog-położnik, chodzę do niego już ponad 3 lata. Prowadził mi jedną ciążę, zawsze dawał skierowania na niezbęde badania, bez najmniejszego problem, kiedy trzeba robił USG (I to bez żadnego proszenia). Najlepszy ginekolog na jakiego trafiłam (A miałam przedtem już 4 lekarzy). Jest zawsze miły, uprzejmy i odpowie na każde pytanie. Jeden mały minusik ale nie zależny od lekarza to to, że ma bardzo dużo pacjentek I czasami trzeba troszkę poczekać na swoją kolej ale warto, bo traktuje każdą swoją pacjentkę indywidualnie. Polecam go w 100%.

Najlepszy Pan Doktor. Cudowny ciepły lekarz. Kompetentny i dużo mówi tłumaczy. Prowadzi mi ciążę i jestem bardzo zadowolona właśnie czekam na wynik badan prenatalnych wizyty mam co 3 tyg. A nie jak u innych. I wszystko na NFZ. Pan Doktor wie ze miałam dwa poronienia i robi wszystko bym te ciąże przeszla prawidlowo.

Bardzo miły, sympatyczny lekarz. Niestety przyjmując w przychodni miał jeszcze dużo pacjentek i się troche spieszył. Mimo to, szczerze go polecam.