mgr Magdalena Ładziak

Psycholog

Pani Magda jest osobą z pasją, do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie, szuka jego mocnych stron i na nich buduje relację. Nie ocenia, nie krytykuje, jest kimś godnym zaufania. Pomaga dostrzec przyczynę, to co powoduje wewnętrzny dysonans, niespójność, jakieś zachowanie które jest dla nas problemem. Godny polecenia specjalista, pełen entuzjazmu, dobroci i zrozumienia.

Godny polecenia specjalista, pełen entuzjazmu, dobroci i zrozumienia.

Jestem bardzo zadowolona z terapii z p.Magdą i p.Waldemarem. Jasne zasady. Jeśli mój małżonek nie chciał pracować nad związkiem nikt go nie zmuszał, a gdy zobaczył jak fajnie zaczęłam podchodzić do naszej relacji po spotkaniach z tą dwójką, sam chciał sprawdzić i oto właśnie zakończyliśmy spotkania. Nasza relacja ma jasne zasady, wiemy czego i jak od siebie oczekiwać,wiemy jak się komunikować. Wiemy skąd biorą się nasze trudności i wiemy na co zwracać uwagę aby nie wróciły. Dziękuję za wsparcie mojego sypiącego się związku. Do tego ja sama zyskałam wgląd w moje potrzeby i to jak o siebie zadbać.

Zmagając się z niewyjaśnionymi objawami trafiłam dzięki poleceniu do pani Magdy. Nazwała to co ze mną się działo.Poleciła specjalistę psychiatrę. Pokazała mi jak żyje się lepiej /pełniej/bez objawów...mimo że byłam sceptyczna, pełna obaw pomogła mi wyleczyć się z tego co mnie najbardziej bolało. Dzięki niej mogłam zejść z leków i wreszcie oddychać pełną piersią. dziękuję

Bardzo polecam panią Magde. Jest ona bardzo dobrym specjalista, pełnym empatii i gotowym do pomocy pacjentom nawet po godzinach pracy.

Trudno jest mi opisać to czego dowiedziałam się o sobie w czasie terapii. Zmieniło się moje życie, żyję bez lęku i myśli o tym że mogę zwariować w każdym momencie. Pani Magda jest osobą bardzo szczerą i nastawioną na dobry kontakt czy to w gabinecie czy poza nim. Dostosowuje tępo pracy i tematów do mnie, nie doradza, nie kieruje moim życiem-pozwala mnie nauczyć się tego jak myśleć szerzej i widzieć więcej dzięki czemu mogę sama kierować swoim życiem. Szczerze polecam, ceny nie są wygórowane, wizyty są dostępne od przedpołudnia do 22:)

Wciąż poszukujesz "Psycholog Poznań"?

Ewa Gordziej-Niewczyk

Psycholog dziecięcy