lekarz Magdalena Osypiuk

Polecam z reka na sercu nie ma drugiej takiej stomatolog ktora sie przejmuje czy cie boli czy nie plomby robione u Pani doktor nigdy nie wypadly a u innych po miesiacu

Szczerze polecam ten gabinet nie ma do czego się doczepić. Najlepsza dentystka u jakiej byłem w swoim życiu.

a ja jestem tatusiem 12 letniego synka. Mój synek polubił wizyty u dentysty. Wreszcie jestem uszczęśliwiony tym faktem. Nawet poleciłem gabinet swojemu przyjacielowi, który ma 14 letniego syna, bojącego się dentysty. Wszystko się odmieniło właśnie w tym gabinecie. Zadowoleni rodzice swoich pociech.

Pani Doktor, jest bardzo cierpliwa osobą. Ma bardzo dobre podejście do dzieci. Mój 10 letni synek bardzo się bał, ale pani Doktor wszystko mu wytłumaczyła i udało się :) Słowa uznania należą się też pani Asystentce, która równie cierpliwie tłumaczyła każdą czynność po kolei. Polecam :)

Wreszcie nie boję sie Dentysty!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Wreszcie nie boję sie Dentysty!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Poznań"?

CANDEO Clinic Stomatologia Poznań
Bednarska 6