lek. med. Magdalena Pyrich-Pacholskalek. med. Magdalena Pyrich-Pacholska - zdjęcie profilowezdjęcie #1

lek. med. Magdalena Pyrich-Pacholska

Psychiatra

Ukończyła Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego – Wydział Lekarski. Ma duże doświadczenie w pracy z osobami cierpiącymi na różnorodne zaburzenia nastroju jak: przemęczenie, wypalenie zawodowe, problemy ze snem, obniżone samopoczucie, zaburzenia odżywania, nerwice, przewlekły stres, apatia, lęki, depresja. W swojej praktyce do każdego Pacjenta podchodzi indywidualnie, kładzie nacisk na wnikliwe wysłuchanie i zrozumienie kłopotów, z jakimi przychodzą. W trakcie leczenia liczy się z de...

Byłam już jakiś czas temu i gorąco polecam Panią doktor. Pomogła mi z moją depresją zktórą nie mogłam sobie poradzić od dłuższego czasu. Ania

Gorąco polecam Panią dr. - bardzo pomogła mi z moimi problemami - profesjonalnie oraz z odpowiednim podejściem do pacjenta.

Wciąż poszukujesz "Psychiatra Warszawa"?

Niekłańska 48 lok. 16
PRZYCHODNIA LEKARZY SPECJALISTÓW "Bariamed"
Aleje Jerozolimskie 11/19 lok. 32 parter, 00-508

Ośrodek Zdrowia Psychicznego i Problemów Rodzinnych Synapsis