dr n. med. Magdalena Staszewska-Cynkier

Internista, EKG

Ukończyła Wydział Lekarski Akademii Medycznej w Łodzi w 1991 roku. Po ukończeniu stażu podyplomowego kontynuując tradycje rodzinne całe swoje życie zawodowe od 1994 roku związała ze Szpitalem Zakonu Bonifratrów Św. Jana Bożego w Łodzi. W 1997 roku zdała egzamin specjalizacyjny I a w 2003 II stopnia z dziedziny chorób wewnętrznych. Od 2004 roku pełni funkcję zastępcy Ordynatora tego Oddziału. Szczególne zainteresowanie kardiologią zaowocowało w 2009 pracą doktorską w II Klinice Kardiologii Un...

Poświęca odpowiednią ilość czasu, aby pacjenta dokładnie zbadać i przekazać w dostępny sposób informacje o jego dolegliwościach. Dzięki temu nie ma powodu do stresu przed wejściem do gabinetu p.dr i otrzymuje się wyczerpujące odpowiedzi, a w razie potrzeby skierowanie do specjalisty.

Poświęca odpowiednią ilość czasu, aby pacjenta dokładnie zbadać i
przekazać w dostępny sposób informacje o jego dolegliwościach. Dzięki temu
nie ma powodu do stresu przed wejściem do gabinetu p.dr i otrzymuje się
wyczerpujące odpowiedzi, a w razie potrzeby skierowanie do specjalisty.

Umówiłem się na prywatną konsultacje internistyczną, w cenie miałam zrobione EKG z opisem i trafnie postawioną diagnozę. Bardzo polecam Panią doktor!

Zdecydowane 5/5. Świetny internista, leczyłam się nie u jednego w tym mieście, a Pani doktor i tak zaskoczyła mnie kompetencją i odpowiednim podejściem. Polecam

Potwierdzam, bardzo dobry lekarz internista.

Potwierdzam, bardzo dobry lekarz internista.

Bardzo dobry internista, umówiłem się prywatnie do Pani doktor, wiedziałem że to lekarz z renomą i wizyta potwierdziła mnie w tym przekonaniu. Bardzo dobre podejście do pacjenta, bez dystansu, dba i bardzo przejmuje się stanem leczonego, widać ze przykłada się do wykonywanej pracy. Polecam wszystkim!

Wciąż poszukujesz "Internista Łódź"?

Parzęczewska 36/69
95-100 Zgierz