lekarz Małgorzata Gadomska

Okulista

Byłam u doktor na korekcji laserowej kilka miesięcy temu i bardzo sobie chwalę, obecnie nie mam już wady, a Pani doktor ma dobre podejście do pacjenta. Polecam przede wszystkim wszystkim stresującym się :)

Pani Doktor godna polecenia, bardzo miła, szczera z doskonałym podejściem do pacjenta.

Bardzo sympatyczna Pani dr, do tego kompetentna i chętna do tłumaczenia co i jak. We mnie wywoływała w czasie zabiegu stoicki spokój. Zabieg przeprowadzony dobrze bo jak na razie bez powikłań i ze 100% skutkiem.

Podczas kwalifikacji do zabiegu Pani Doktor pomogła mi przełamać strach przed nieznanym. Sam udany zabieg był tylko konsekwencją.

Od pierwszego momentu Pani dr. wzbudza takie zaufanie, że rozwiewają się wszelkie wątpliwości co do zabiegu. I słusznie, bo sam zabieg wyszedł tak jak powinien, bez komplikacji, z założonym wynikiem. Polecam

Wciąż poszukujesz "Okulista Warszawa"?

Boguckiego 6

Centrum Medyczne MML