mgr Małgorzata Gajewczykmgr Małgorzata Gajewczyk - zdjęcie profilowezdjęcie #1

mgr Małgorzata Gajewczyk

Dietetyk, Dietetyk dziecięcy

Jestem dietetykiem z kilkunastoletnim doświadczeniem. Nie stosuję zakazów i nakazów, bo to na dłuższą metę nie działa. Wiem że nie jest łatwo zmienić nawyki żywieniowe, dlatego staram się, aby przygotowywane przeze mnie programy były smaczne, proste a jednocześnie urozmaicone. Dieta to sposób żywienia, styl życia, nie rozpiska na miesiąc. Zajmuję się osobami które chcą schudnąć i przytyć, chorymi (choroby autoimmunologiczne, choroby układu pokarmowego, krążenia itp).

Pani Małgosia i jej wskazówki sprawiły że jestem najszczęśliwszą osobą pod słońcem! Schudłam 10 kg, czuję się młodsza, piękniejsza i zdrowsza! Polecam wszystkim tego dietetyka! to najlepszy dietetyk we Wrocławiu !

polecam z całego serca! świetny dietetyk fachowiec, specjalista, pomoc w odchudzaniu ale zdrowym! bez konieczności wizyt we Wrocławiu, rozmawiałyśmy przez skype, i pomogło i'm happy!

jestem bardzo zadowolona z wizyty i diety którą otrzymałam, tego jedzenia jest naprawdę dużo! przepisy są pyszne! cała rodzina się zajada! muszę robić potrójne porcje :) POLECAM!

polecam, wiedza i kompetencja! oprócz tego pyszne przepisy i rewelacyjne efekty! polecam z całego serca!

polecam Panią Małgosię! świetny fachowiec! dzięki niej i temu, że wysłała mnie na badania, udało się wykryć chorobę, która przeszkadzała w moim odchudzaniu! teraz jest już wszystko ok, chudnę, czuję się świetnie! jestem najszczęśliwszą osobą na świecie! dzięki! polecam!

Wciąż poszukujesz "Dietetyk Wrocław"?

Gabinet Dietetyczny Proporcja
Jesionowa 35/1