Dietetyk Wrocław

mgr Marta Wachowska

Gabinet dietetyczny we Wrocławiu
ul.Buska 5A
Wrocław

Pani Marta pomogła mi schudnąć przy chorobie Hashimoto. Większość dietetyków, których odwiedziłam poddawało się, gdy po 3-4 tygodniach waga się nie ruszała, a nawet podskakiwała do góry. Ponadto zostałam w końcu poinformowana, jakie badania zrobić w celu wykrycia innych przyczyn wahań mojej masy ciała. Jestem bardzo zadowolona z diety ustalonej przez Pani doktor- prosiłam o posiłki proste i szybkie w przygotowaniu i taki jadłospis otrzymałam. Cieszę się, że trafiłam w tak dobre ręce. Niesamowicie inteligenta i przesympatyczna kobieta. Zawsze uśmiechnięta i ogromnie motywująca do działania.
Polecam !!!

Opinia dodana przez: Agata Malinowska

Poradnia Żywieniowa Apetyt na Życie
ul. Modra 22/20
54-151 Wrocław

Byłem ostatnio na wizycie w poradni żywieniowej Apetyt na Życie. Kilka razy w życiu zaczynałem się odchudzać i kończyłem – jakoś zawsze bez specjalnych efektów. Może to i moja wina, bo nie jestem łatwym pacjentem. Pani Aneta zaskoczyła mnie cierpliwością i podejściem - zawsze wszystko spokojnie tłumaczy, tak by wszystko było jasne i co ważne nigdy nie traktuje swoich pacjentów instrumentalnie. Po to są spotkania z Panią Anetą, żeby nauczyć się co jeść i jak radzić sobie w różnych sytuacjach życiowych np. jak przeżyć święta i nie przytyć, co jeść na weselu, by nie utyć, jak wybrnąć w restauracji, co jeść podczas delegacji, jak zestawiać talerz w czasie przyjęcia itd. Nikt tak jak ona nie potrafi tego w tak fajny i zarazem przystępny sposób wyłożyć swoim pacjentom. Co ważne Pani Aneta zawsze układa diety dekadowe, a ile pacjent stosuje swoją dietę to już on sam o tym decyduje, Pani Aneta tego nigdy nie narzuca.
Na pewno wyróżnia Panią Anetę to, że układając diety indywidualne dla pacjentów zawsze uwzględnia ich stan zdrowia i preferencje żywieniowe czy upodobania kulinarne każdego, kto do niej przyjdzie. Nie jest to może najważniejsze, ale byłem zaskoczony, że u Pani Anety od 2 wizyty konsultacje są bezpłatne, a pacjent płaci tylko za dietę.

Polecam

Opinia dodana przez: Wiesiek

Centrum Dietetyki Klinicznej
dojazd do pacjenta
Wrocław

Pan dietetyk dopasował mi jedzenie do moich chorób. Czuje się super, schudłam już 17kg bez suplementów.
Warto się zgłosić.

Warto się zgłosić.

Dietetyk Wrocław mgr Daria  Boniarczyk

mgr Daria Boniarczyk

Med-Ap
Krynicka 18-20
Wrocław

Mój 5-letni synek od urodzenia ma problemy gastryczne. Ciągłe bóle brzuszka, zaparcia. Po przejrzeniu dokumentacji medycznej, wysłuchaniu objawów pani magister dostosowała dietę, która już po kilku dniach przyniosła pożądane efekty. Jesteśmy pani bardzo wdzięczni! Dziękujemy! Kubuś z rodzicami.

Opinia dodana przez: Rafał

Doradztwo Żywieniowe SetPoint
Krupnicza 2/4
50-075 Wrocław

witam mam na imie EWA chciałabym bardzo podziekowac pani ANI poniewaz gdy dostalam od kolezanki nr telefonu niewachajac sie zadzwonilam i zostalam zaproszona na wizyte od wrzesnia sie spotykamy i prosze mi uwiezyc jest grudzien ja mam o 15 kg mniej bez trudu poniewaz dietka jest smaczna naprawde polecam wszystkim niedowiarka jeszcze raz bardzo dziekuje

Opinia dodana przez: ewa
Dietetyk Wrocław mgr Milena Janus

Centrum Zdrowego Odżywiania
Wita Stwosz 28
50-149 Śródmieście, Wrocław

Jestem bardzo zadowolona z opieki u Pani Mileny. Przez 3 miesiące schudłam 13,5 kg samej tkanki tłuszczowej. Pani Milena jest miłą i kompetentna osobą. Wytłumaczyła mi co robiłam źle oraz nauczyła mnie normalnie jeść już na co dzień. Polecam, skuteczność 100%.

Żelazna 34 pok.206
53-428 Wrocław

Doskonałe podejście do pacjenta, fachowa wiedza.

Doskonałe podejście do pacjenta, fachowa wiedza.

Dietetyk Wrocław mgr Karolina Cudzich-Gunia

Dermaderm
Ul. Jesionowa 35/1
Tarnogaj, Wrocław

Uprzejma i chętnie odpowiadająca na pytania, zawsze polecam usługi Pani dietetyk innym znajomym!!!!!

Dietetyk Wrocław  Sylwia Sobczak - Piżuch

Be Light Dietetyk Online

Wrocław

Dwa lata temu rozpocząłem moją przygodę ze zdrowiem. Moje dane startowe. Wzrost 175 cm waga 96 kg. do tego przewlekłe nadciśnienie tętnicze krwi co skutkowało tego 3 tabletkami dziennie żebym zawału nie dostał . Zawdzięczam to wszystko złym nawykom żywieniowym, niezdrowe przekąski , obiady na stacjach benzynowych w postaci hot doga i na kolacje kolejny fast food . Dziś ważę 70 kg bez większego wysiłku . Wiem że już nigdy nie wrócę do mojej dawnej wagi bo nie zniósł bym tego. Dziś jestem innym człowiekiem, nie muszę łykać tabletek na nadciśnienie bo już go nie mam i co ważne uwielbiam jeść i robię to bezkarnie. Dziękuje za wskazanie drogi . Polecam w 100 %”

Opinia dodana przez: G
Dietetyk Wrocław mgr Małgorzata Gajewczyk

mgr Małgorzata Gajewczyk

Akademia Zdrowego Żywienia
Purkyniego 10
51-150 Wrocław

Pani Małgosia i jej wskazówki sprawiły że jestem najszczęśliwszą osobą pod słońcem! Schudłam 10 kg, czuję się młodsza, piękniejsza i zdrowsza! Polecam wszystkim tego dietetyka! to najlepszy dietetyk we Wrocławiu !

Opinia dodana przez: Zosia