mgr inż. Ewa Brzezińskamgr inż. Ewa Brzezińska - zdjęcie profilowe

mgr inż. Ewa Brzezińska

Dietetyk

Jestem dietetykiem z 16 letnim doświadczeniem, pracującym z każdym pacjentem indywidualnie. Każdy mój podopieczny jest dla mnie wyjątkowy, dlatego staram się go poznać nie tylko jako pacjenta ale także jako człowieka. Razem ustalamy cele i razem do nich dążymy na cotygodniowych wizytach.

Bardzo serdecznie polecam usługi Pani Ewy. Skorzystałam z jej pomocy kilka lat temu i była to najlepsza decyzja jaka mogłam podjąć. W gabinecie Pani Ewy czułam się zrelaksowana, nie oceniana, zrozumiana. Pani Ewa ma świetne podejście do ludzi. Polecam z całego serca! 💛

Trafiłam do pani Ewy w związku z nadciśnieniem tętniczym,nowotworem piersi i dna moczanową. Dietę która mi zaproponowała stosuje do dziś z bardzo dobrymi rezultatami. Wyniki badań poprawiły się i samopoczucie tez.Zmiejszone mam dawkowanie leków bo juz niectrzeba tak duzych co również wpływa na ogólna kondycję organizmu. Polecam panią Ewe nie tylko jako dietetyka ale rowniez jako"psychologa" a jest to bardzo ważne bo podchodzi do pacjenta indywidualnie i proponuję rozwiązania korzystne dla calego organizmu.Uogolniajac słucha i działa.Obecnie nasze spotkania są rzadsze bo stosuje się do zaleceń. Spotykamy się w celu zmodyfikowania diety,żeby nie było nudno w menu.I dyskutujemy co można zrobić żeby było jeszcze lepiej.Pani Ewo dziękuję bo w moim przypadku trzeba było sporo przemyśleń co do diety.A efekty są. Polecam

Dzięki Pani Ewie ,nie tylko schudłem ale i zwiększyłem swoją masę mięśniową.Zmotywowala mnie do chodzenia na siłkę.Jem mniej a wyglądam lepiej!Polecam!Już kilku moich kumpli też do niej chodzi!

Schudłam skutecznie i trwale z Panią Ewą ponad 10 kg o dlatego z czystym sumieniem polecam! Jest rzetelnym i kompetentnym dietetykiem, kreatywnym i motywującym.

Pani Ewa jest nie tylko świetnym dietetykiem ale i również wspaniała rozmówczynią.Podchodzi do pacjenta holistycznej.Schudlam już 10 kilogramów,bez efektu jojo.Jestem pacjentka pani Ewy od 7 miesiecy.Produkty,które używam do jadłospisu nie są drogie,fajnie podzielone aby zużyć całość i nic nie marnować.Polecam z całego serducha.