Małgorzata Kopiec

moim zdaniem ta lekarka jest dobrym fachowcem . syn i córka jest pod jej opieką już ładnych kilka lat, normalnie korzystamy z rejonowej przychodni, ale na "awarię" wzywa się P.Małgosię. o wielkim kontakcie lekarza z chorym dzieckiem nie będę pisał, bo to jakieś mity, dziecko jak ma wysoka gorączkę to i z rodzicami kontakt jest słabszy, a co dopiero mówić o obym w końcu człowieku. lekarka nie szaleje z antybiotykami, co mi odpowiada. komunikatywność i tłumaczenie jak dla mnie wzorcowe, naukowych dezyderat nie oczekuje, lecz w prostych słowach wytłumaczenia "co i jak" już tak, duży plus za to. po prostu babka nie tylko budzi moje zaufanie , ale i jest skuteczna, a o to chyba chodzi.

Do PANI DOKTOR trafiłam z synem po tym, jak lekarka w przychodni leczyła go 3 m-ce antybiotykami. Pani Kopiec jest rewelacyjna, ma ogromną wiedzę, jest kompetentna, ma fajne podejście do pacjentów, cierpliwie wszystko tłumaczy, długo i dokładnie bada dziecko, jest kontaktowa. Syna postawiła na nogi bez antybiotyków (jak zobaczyła jego kartotekę z przychodni, to była w szoku), chociaż był w takim stanie, że normalnie dostałby kolejny. od tej pory z poważnymi sprawami kierujemy sie tylko do niej.

Pani Doktor odbierała mojego wcześniaka i tak już z nami jest 4 lata. Spokojna, opanowna, miła, kompetentna. Spokojnie diagnozuje, nie spieszy się, pomaga w weekendy, choć nie waha się z podawaniem antybiotyków. Uspokaja rodzica, spokojnie tłumacyz objawy, zastosowanie leków ect. polecam!

polecam!

Wspaniałe podejście do dzieci,kompetentna i uprzejma.Chodzę do niej się moją 4letnią córką i 4miesiecznym synem- do tej pory zawsze służyła rada i fachową opieką.Udziela także porad telefonicznie - zawsze gdy miałam wątpliwości co do zdrowia moich dzieci mogłam do niej zadzwonić. Godny polecenia lekarz.

Godny polecenia pediatra choć nie zawsze ma czas aby przyjmować prywatnie, zresztą to chyba zależy aktualnie od humoru Pani doktor to jej jedyna wada.