lekarz Małgorzata Kuzimska

Psychiatra

3,9
3,5

Bardzo dobry lekarz, profesjonalne podejście. Pani jest bardzo sympatyczna, rozmowna potrafi wysłuchać i doradzić. Doskonały kontakt telefoniczny. Wizyta jest umawiana na konkretny dzień i godzinę. Leki dobrane właściwie. Bardzo serdecznie polecam.

Pani Małgorzata bardzo dobry specjalista,miła,otwarta.Ma bardzo dobre podejście do pacjenta.Po prostu,najlepszy lekarz,wspaniała kobieta.Od samej wizyty robi się lepiej,polecam gorąco Panią Doktor;-)Pozdrawiam Beata

Miła Pani doktor która niewiele pomoże. Leki zalecone, brane ale bez skutku. Zmiana lekarza pomogła dopiero

Po trzech wizytach u Pani Doktor jestem w pełni usatysfakcjonowana jej podejściem do mojego problemu oraz skutecznością terapii. Jest osobą życzliwą i starającą się z osobistym zaangażowaniem rozwiązać problem. Polecam nawet tym którzy sceptycznie odnoszą się do młodych psychiatrów.

Pierwsza wizyta była bardzo miła. Potem była rozmowa o chorobie i leki. Nie pomogły. U kolejnego lekarza diagnoza się zmieniła, leki też. I jest znacznie lepiej. Tej Pani doktor nie mogę polecić

Wciąż poszukujesz "Psychiatra Bydgoszcz"?

Szeroka 25
Centrum Homeopatii