dr hab. n. med. Małgorzata Rusiecka

Onkolog

Polecam panią Małgosię! Świetny specjalista. Fachowe podejście i zainteresowanie pacjentem. Kobieta złoto:)

Byłam u Pani Doktor i niestety mam mieszane uczucia ...

Byłam u Pani Doktor i niestety mam mieszane uczucia ...

Mam ogromne szczęście, że trafiłam na dr Rusiecką. Regularnie chodzę do niej na wizyty kontrolne.

Szczerze polecam Panią Doktor! Była to moja pierwsza wizyta u niej, ale od razu wydała mi się osobą bardzo sympatyczną, spokojną, ciepłą. Wydaje się, że zna się na rzeczy, bada dokładnie, bez pośpiechu. Mam same pozytywne odczucia. Polecam

Bardzo miła pani doktor. Zbadała mnie dokładnie, wypytała o wszystko. Inni lekarze zadawali do ter pory dwa lub trzy pytania, rzucili okiem i było po temacie. Poza tym dużym plusem jest to, że pani Rusiecka podyktowała mi, jak mam zażywać leki (a wiadomo, że jeśli dostaje się 5 czy 6 różnych, może się pomieszać). Zostałam nawet poinformowana, że gdyby nie daj boże pojawiła się jakaś reakcja, to mam wejść do niej bez kolejki i mi bez problemu da inny lek. Oceniam bardzo, bardzo pozytwynie i polecam każdemu.

Wciąż poszukujesz "Onkolog Wrocław"?

dr
Krzysztof Dereń