Onkolog Wrocław

dr Krzysztof Dereń

Gabinet Vision Express
pl. Dominikański 3
50-159 Wrocław

Bardzo dobry kontakt z lekarzem oraz objaśnienie mojego problemu. Czuć zaangażowanie ze strony Pana Doktora, empatię i kompetencje. Widać chęć pomocy w leczeniu. Polecam

dr hab. n. med. Jan Godziński

Chirurg dziecięcy, Chirurg onkolog

DermaMed
Traugutta 144u/1
Wrocław

Wyjątkowy człowiek, wspaniały lekarz. Niezwykłe podejście do dziecka. Profesjonalista, fachowiec. Zawdzięczamy Profesorowi spokój i radość. Nie ma słów, którymi można wyrazić wdzięczność dla Profesora. Pełne zaufanie do wiedzy i doświadczenia. Dziękujemy.
Opinia dodana przez: Anna

Wiesław Tupikowski

onkologia

Wrocław

Pan doktor bardzo sprawnie i szybko załatwił igłową biopsję i od razu skierował do odpowiedniego oddziału. Polecam.
Opinia dodana przez: Kasia

dr hab. n. med. Jacek Langowski

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

plac solidarnosci

Szanowni Państwo!!!
Wczoraj miałem badanie kolonoskopii i gastroskopii przeprowadzone przez doktora Langowskiego. Z tak profesjonalnym podejściem lekarza do pacjenta nie miałem jeszcze okazji się zetknąć a niestety miałem wiele okazji do porównań. Fachowo poprowadzona rozmowa n/t przebiegu badań, delikatność wykonania, cierpliwość i uprzejmość sprawiły, że moje obawy przed bólem i niedogodnościami prysnęły niczym mydlana bańka. Szczerze polecam pana doktora pod każdym względem. Wdzięczny pacjent z Oleśnicy.
Opinia dodana przez: Jerzy

lekarz Marek Pudełko

Dolnośląskie Centrum Okulistyczne
pl. Hirszfelda 1
Wrocław

Dr Marek Pudełko, jest najlepszym i nad wyraz opiekuńczym lekarzem onkologiem - psychologiem, którego Pan Bóg postawił na mej drodze, by mnie uzdrowić. Przed ośmiu laty byłam jego pacjentką na Oddziale onkologicznym we Wrocławiu.
Wcześniej jednak, jak pamiętam, a było to ponad 15 lat temu, opiekował się on moją znajomą, która leżała w Szpitalu Onkologicznym z powodu raka-guza - kręgosłupa piersiowego. Na zawsze zapamiętałam, jaką opieką roztoczył Pan doktor ...

lekarz Marek Rząca

MEDIX I
Grabiszyńska 37/39
53-501 Wrocław

Pan Rząca może chirurgiem jest niezłym, ale coś takiego jak empatia jest mu chyba kompletnie obce. Może w ramach wizyt prywatnych ma lepsze oblicze ale w ramach leczenia NFZ niestety nie mam nic dobrego do powiedzenia. mam wrażenie że doktor niedostatecznie zaangażował sie w zgłaszane przeze mnie problemy i w zasadzie to chyba szkoda mu było czasu. Ponad to, komunikacja też pozostawia wiele do życzenia - nie udzielono mi odpowiednich ...

dr Bartłomiej Szynglarewicz

Polskie Centrum Zdrowia Instytut Medyczny

54-203 Wrocław

Jestem pod ogromnym wrażeniem jak można połączyć profesjonalizm, wiedzę i doświadczenie z osobowością komunikatywną, empatyczną i poczuciem humoru. Takich LEKARZY nie zapomina się.
Opinia dodana przez: Paweł
Polecam panią Małgosię! Świetny specjalista. Fachowe podejście i zainteresowanie pacjentem. Kobieta złoto:)

lekarz Beata Ziemba

Prywatny Gabinet Stomatologiczny
ul. Bolesławiecka 5b
53-614 Wrocław

Absolutnie nie polecam, czułam się wyraźnie lekcewazona . Zachowanie wyraźnie odbiega od empatii , którą okazują inni lekarze i wspaniałe pielęgniarki. Bardzo psuje wizerunek całego personelu oddziału chemioterapii na 1. piętrze budynku "A".

dr n. med. Kinga Chabik

Chirurg ogólny, Flebolog

Szpital im. T. Marciniaka Oddział Chirurgii Ogolnej,zastępca ordynatora
Krynicka 51 p.132
Wrocław

Chciałabym napisać coś dobrego o Pani Doktor, aczkolwiek nie mogę. Po wizycie mojej mamy u P.Doktor, byłyśmy załamane. Mam wrażenie, że Pani Doktor minęła się całkowice z powołaniem. Brak jakiegokolwiek podejścia do pacjenta, niemiła atmosfera, oraz całkowicie zdołowała moją mamę. Nie dała jakiejkolwiek nadziei. Po obejrzeniu stwierdziła "To na pewno nie jest tłuszczak", zaleciła "biopsję wycinkową, oraz USG" i od razu na pytanie mojej mamy, myślę, że pytanie naturalne "Czy ...
Opinia dodana przez: Kasia

Onkolodzy w Wrocławiu