Onkolog Wrocław

- 79 lekarzy

Polskie Centrum Zdrowia Instytut Medyczny

54-203 Wrocław

Średnia ocen: 5,0/5
Znakomity lekarz, który cechuje się profesjonalizmem. Doskonale wszystko tłumaczy i objaśnia, godny zaufania i polecenia. Nie pozostawia pacjenta samemu sobie. Podczas każdej z wizyt panuje przyjazna atmosfera, potrafi uspokoić zdenerwowanego pacjenta.
Opinia dodana przez: am

Gabinet

Wrocław

Średnia ocen: 5,0/5
Trafiłam do Pana doktora nie mając wielkiej nadziei na cokolwiek. Mój pierwszy lekarz się poddał po jednej nieudanej probie. Doktor Szulc nie poddał się pomimo, że pierwsza operacja niestety nie pomogla, dalej starał się mi pomóc, chociaż ja już nie wierzyłam, że moje życie może się zmienić. Doktor zoperował mnie po raz drugi i pomimo tego, że mogłam zostać okaleczona, Pan doktor zrobił co w jego mocy żeby uratować moją ...
Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Bogumił Bednorz

Chirurg onkolog, Chirurg ogólny

liczba opinii: 3

+5 więcej

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Usług Medycznych "PROXIMUM" Sp. z o.o.
ulica Żelazna 34
53-428 Wrocław

Średnia ocen: 5,0/5
Do doktora Bednorza trafiłam z polecenia. Wizyta miała miejsce w Klinice Ars Estetica. Doktor bardzo wyważony, spokojny, cierpliwy z dużą troską i zrozumieniem w kierunku pacjenta. Leczyłam u doktora hemoroidy i jestem bardzo zadowolona zarówno z efektów jak i całej opieki. Musze przyznać, że Panie z recepcji niezwykle uprzejme i pomocne. Polecam.
Opinia dodana przez: Teresa

Gabinet
ulica Kamieńskiego 227/u1
51-126 Wrocław

Średnia ocen: 5,0/5
bardzo komepetentny lekarz, a przy tym bardzo mila i serdeczna
Opinia dodana przez: Anonim

prof. dr hab. Maciej Bagłaj

Urolog dziecięcy, Chirurg onkolog

  (+1 więcej)
liczba opinii: 2

+1 więcej

Gabinet
Widok 8
50-052 Wrocław

Średnia ocen: 5,0/5
Najlepszy pod słońcem. Każdego pacjenta traktuje indywidualnie . Interesuje się każdym pacjentem z osobna . Nie traktuje olewajaco , lekarz na medal . Lepszego nie ma!
Opinia dodana przez: Sylwia

Profesorskie Centrum Medyczne OPTIMUM
ul.Szybka 5 C
50-421 Wrocław

Średnia ocen: 5,0/5
Jednym słowem przecudowny lekarz. U doktora Matkowskiego leczę się od kilku lat i naprawdę z czystym sumieniem polecam go każdemu.Jest to osoba kompetentna, troskliwa, profesjonalna w swoim fachu.I najważniejsze że w 1000% szanuje swojego pacjenta.
Opinia dodana przez: kasiek
+1 więcej

Gabinet
ulica Grecka 68a
54-406 Wrocław

Średnia ocen: 5,0/5
Bardzo dobry i wrażliwy na ludzkie cierpienie lekarz. Jestem pacjentką Pana Doktora i zawsze mogę na niego liczyć. Podczas chemioterapi dostałam zapalenia oskrzeli. Po kontakcie z Panem doktorem natychmiast kazał mi zgłosić się u niego. Zalecił badania i prześwietlenie klatki piersiowej. Po tym już widać, że martwi się o swoich pacjentów i zawsze można na nim polegać.
Szczerze pozdrawiam i polecam Pana Doktora wszystkim pacjentom.
Pacjentka z Legnicy
Opinia dodana przez: Legniczanka

dr hab. n. med. Jacek Langowski

Chirurg onkolog, Chirurg ogólny

liczba opinii: 14

+3 więcej

plac solidarnosci

Wrocław

Średnia ocen: 5,0/5
Dr. Jacek Langowski to sympatyczny, pełen empatii człowiek, oraz wspaniały lekarz, który dotkniętemu chorobą człowiekowi po prostu pomaga. ....nie zostawia go sam na sam z biurokratyczną machiną NFZ.
Panu Doktorowi zawdzięczam zdrowie i najprawdopodobniej życie i jestem mu za to bardzo, bardzo wdzięczny i życzę każdemu kto znajdzie się w podobnej sytuacji jak ja aby napotkał na swojej drodze takiego właśnie lekarza jak dr Jacek Langowski

Zbigniew Pazera
Opinia dodana przez: Zbigniew

Gabinet Vision Express
pl. Dominikański 3
50-159 Wrocław

Średnia ocen: 5,0/5
Kompetentny, miły lekarz, słuchał uważnie jak przebiegało moje leczenie. Rozwiał moje wątpliwości co do dalszego postępowania. Dziękuję. Polecam.
Opinia dodana przez: Dorota

lekarz Marta Zastawny

Ginekolog onkolog, Ginekolog położnik

  (+1 więcej)
liczba opinii: 7

+1 więcej

WELLDENT Centrum Stomatologiczne
Kukuczki 5/9
50-570 Wrocław

Średnia ocen: 5,0/5
Polecam Dr Martę Zastawny wszystkim Paniom,które szukają kompetentnego i miłego ginekologa we Wrocławiu. Byłam na wizycie kontrolnej u Pani Doktor w Medfeminie. Wizyta w bardzo miłej atmosferze, cały czas czułam się komfortowo, dr zrobiła mi także USG mimo, że nie zgłaszałam żadnych dolegliwości. Podczas wizyty żadnych zbędnych pytań czy uwag nie na miejscu, których doświadczyłam wcześniej u innego lekarza ginekologa. Małgorzata 26lat
Opinia dodana przez: Anonim

Onkolodzy w WrocławiuCopyright ©2019 RankingLekarzy.pl

Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay stat