dr Bartłomiej Szynglarewicz

Onkolog

Mam osobiste odczucie że pan doktor ma bardzo podobnie napisane komenatrze równiez na innym portalu i bardzo dba o moderowanie negatywnych. Niestety ja zdecydowanie odradzam i sprawdzajac terminy dostepnosci do specjalistów jest to jeden z nielicznych lekarzy gdzie jest zawsze pusto. Uwazam lekarza za obojetnego na potrzeby pacjenta. Całkowicie unikającego poważnej i wymagajacej diagnostyki, która jest nie wygodna finansowo i rankingowo dla placówki. Niestety lekarz jest bardzo miły, ciepły i zawsze usmiechniety. W połaczeniu z poważną chorobą wizyta w moim przypadku prócz miłego i usmiechnietego człowieka była przykra. Strata czasu u kogoś z tytułem naukowym i wieloletnia szpitalna praktyką nie jest najlepszym okresleniem. Zwłaszcza gdy wielu przychodzi po życie.

Jestem pod ogromnym wrażeniem jak można połączyć profesjonalizm, wiedzę i doświadczenie z osobowością komunikatywną, empatyczną i poczuciem humoru. Takich LEKARZY nie zapomina się.

Moim zdaniem wzór lekarza, pierwszy raz w życiu spotkałem się w naszej służbie zdrowia z takim połączeniem profesjonalizmu, kultury osobistej i życzliwości w stosunku do pacjenta.

Znakomity lekarz, który cechuje się profesjonalizmem. Doskonale wszystko tłumaczy i objaśnia, godny zaufania i polecenia. Nie pozostawia pacjenta samemu sobie. Podczas każdej z wizyt panuje przyjazna atmosfera, potrafi uspokoić zdenerwowanego pacjenta.

oby nigdy nikt nie potrzebowal pomocy onkologa,ale gdyby sie tak zdarzylo,to dr szynglarewicz jest najwyzszej klasy soecjalista.ma ogromna wiedze i ludzki podejscie do pacjenta.jest konkretny,fachowy.dr uratowal mi zycie i jest dla mnie wielkim autorytetem medycznym i bardzo wielkim lekarzem.jeszcze jedna istotna rzecz-nie bierze w kieszen.to doktor judym i madry fachowiec.zycze mu duzo zdrowia i szczescia w zyciu.

Bardzo dobry lekarz i wspaniały człowiek. Pacjentami doktora byli członkowie mojej rodziny i znajomi. Polecam doktora każdemu.

Kompetentny, wyrozumiały, dbający o dobro pacjenta,bardzo miły w kontakcie z pacjentem Godny polecenia lekarz z powołania

pełen ciepła człowiek ,przejmujący się losem pacjentów, trafnie stawia diagnozy,godny zaufania lekarz polecam wszystkim....

Wspaniały lekarz!Wprowadza miłą atmosferę i budzi zaufanie.Godny polecenia.

Wspaniały lekarz!Wprowadza miłą atmosferę i budzi zaufanie.Godny polecenia.

Dr Bartłomiej Szynglarewicz to wspaniały lekarz , pełen ciepła przejmujący się losem pacjenta. Posiada niesamowita wiedzę. Potrafi trafnie postawić diagnozę i podjąć konkretne i szybkie działanie przy czym jest zaangażowany w cały proces leczenia. To lekarz naprawdę godny polecenia. Przesympatyczny, miły, ludzki i godny zaufania. Swoim podejściem do pacjenta kompetencją i profesjonalizmem oczarował mnie od pierwszego wejrzenia.