Jestem bardzo zadowolona po wizycie,chociaż miałam pewne obawy, gdyż nie wszystkie opinie(czytałam przed wizytą)były zachęcające.Ja polecam

Pobyt w szpitalu dotyczył najbliższej mi osoby. Nie miałam układów, znajomości ..nic z tych spraw. Miał zawsze dla mnie czas, tłumaczył wszystko językiem jasnym i zrozumiałym zarówno przed jak i po zabiegu. Operacja przeprowadzona dobrze, bez powikłań a dotyczyła naprawdę wiekowej osoby. Jestem pod wrażeniem.

Wszystko w najlepszym porządku, bardzo konkretnie . Fachowo . Można się zrazić, że nie da sobie w kaszę nadmuchać. Ma wiedzę i zajmuje sie tym czym trzeba. szkoda, ze ma mało czasu. Ale jest w szpitalu i rano i po poludniu jak malo kto. Szczerze polecam, malo juz takich lekarzy w naszym kraju.

Mam bardzo mieszane uczucia, co tego pana doktora, bo nie potraktował mnie dobrze, a wręcz bardzo źle. Stereotypy o lekarzach nie biorą się z nieba i nie wymyślają ich złośliwi ludzie. Pan doktor mi pasuje do tego stereotypu. A mianowicie jest troszkę zarozumiały, chyba czuje swoją wyższość, bo ukończył studia i ma tytuł. Nie do końca podoba mi się jego zachowanie w publicznym szpitalu, jak nieprzyjemnie traktuje pacjentów, w tym mnie. Nie zarzucam panu doktorowi braku kompetencji, uważam, że jest świetnym lekarzem i inteligentnym człowiekiem, gorzej z jego postawą wobec ludzi.
Nie lubię ludzi, którzy ironizują, cwaniakują i robią głupie uśmieszki. Nie życzę sobie takiego traktowania. Czy lekarze myślą, że tylko oni są po studiach? Pan doktor nie chce nic tłumaczyć, nic nie mówi, samemu się trzeba dopytywać. Nawet nie chce popatrzyć na dolegliwość, bada z daleka, by się przypadkiem nie zarazić. Wszystko trwało 6 godzin. Z wielką łaską przyjmują w państwowym szpitalu, siedzą obróceni tyłem, brak kontaktu z pacjentem - w tym szpitalu gdzie pracuje pan doktor z takim podejsciem było mi dane się spotkać.
Nie piszę tego z zawiści, to cała prawda, jak przykładają się do pracy na NFZ.
Nie polecam, mimo, że to z pewnością znakomity specjalista, niech popracuje nad uprzejmym zachowaniem.
Mam prawo tak uważać i być przyjętym z godnością.

Lekarz podszedl do mojej sprawy kompleksowo, wyjasnil wszystkie aspekty procedury. I byl kompetenty na kazdym etapie.

Sprawnie i bez zbędnego gadania zajął się moim brzuchem. Wszystko na miejscu USG, badania, kroplówka. Recepta i skierowanie. Wszystko wiedziałem po dwóch godzinach w szpitalu. Jak ktoś wie gdzie przyjmuje ten doktor to prosze o namiary, bo warto mieć takiego lekarza.

Strasznie zarozumiały buc!!! Co drugie zdanie podkreśla, że nie po to kończył studia żeby zajmować się drobiazgami. Jeżeli chodzi o podejście tego lekarza do pacjenta przyjmowanego na NFZ to jest ono olewatorskie!!! Może w prywatnym gabinecie po uiszczeniu gotówki do kieszeni jest milszy ale w szpitalu publicznym już nie!!!

Mimo młodego wyglądu, zaufałam i nie żałuję.Bardzo kompetenty i co rzadko się spotyka rozmowny, wszystko tłumaczy tak, ze wiem o co chodzi. Wiele tłumaczy i czuje się, że słucha. To świetny lekarz i warto polecić innym. Beata S.

Beata S.