lekarz Bogumił Bednorz

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Do doktora Bednorza trafiłam z polecenia. Wizyta miała miejsce w Klinice Ars Estetica. Doktor bardzo wyważony, spokojny, cierpliwy z dużą troską i zrozumieniem w kierunku pacjenta. Leczyłam u doktora hemoroidy i jestem bardzo zadowolona zarówno z efektów jak i całej opieki. Musze przyznać, że Panie z recepcji niezwykle uprzejme i pomocne. Polecam.

U doktora Bednorza w klinice Ars Estetica miałem klejone hemoroidy. Jestem z efektu leczenia bardzo zadowolony i polecam. Koszmar się skończył. Doktor bardzo profesjonalny, wszystko tłumaczy.

Najlepszy specjalista od hemoroidów. Latami leczyłem się nieskutecznie, a 3 wizyty u doktora rozwiązały problem. Właściwy człowiek na właściwym miejscu. Klejenie hemoroidów rozwiązuje sprawę.