lekarz Małgorzata Warzecha

Pediatra

Pani Doktor jest naprawdę bardzo miłą osobą i kompetentnym lekarzem. Moja córeczka odrazu jej zaufała i co dziwne wogóle nie była wystraszona wizytą. Jeżeli chodzi o zaproponowane leczenie to właśnie takiego leczenia oczekiwałem od pediatrów z których usług wcześniej korzystaliśmy. Ale tak to jest, że są pediatrzy i PEDIATRZY a Pani Małgorzata zalicza się do tego drugiego jak że szacownego grona 100 % specjalistów :-)

Najlepszy pediatra jakiego można sobie wyobrazić, doskonały diagnosta, wspaniały człowiek, wyjątkowo cierpliwa i empatyczna... a co najważniejsze-kocha dzieci... każdy najmniejszy nawet pacjent jest dla Pani Doktor wyjątkowy!!!! To rzadki dar, ale dzieci po prostu są Panią Doktor zachwycone!!! Dziękuję za Kubę! Jestem bardzo bardzo wdzięczna!

Super lekarza czy ktoś wie gdzie teraz Pani doktor przyjmuje?? jeśli tak to proszę o wiadomość na meila anias08@wp.pl

Wspaniały lekarz i bardzo dobry człowiek!!!!! opiekowała się moją córeczką przez dwa lata i nie zdarzyło się ani raz, żebym miała jakiekolwiek zastrzeżenia. Ma doskonałe podejście do małych pacjentów, jest przemiła i zawsze dokładnie i ogromną dozą cierpliwości tłumaczy co i jak należy podawać dziecku. Moja córeczka ją uwielbia. A przede wszystkim Pani doktor ma wyczucie jeśli chodzi o leczenie. Przez dwa lata opieki nad moją córką (dziecko żłobkowe) tylko raz dostała od Pani doktor antybiotyki.
szkoda, że niestety musiała przenieść się do innej przychodni i gdyby nie było to na drugim końcu Krakowa to zmieniłabym również przychodnię. Szczerze polecam Panią doktor.

Jak najbardziej polecam Pania Doktor! Chodze z moja Coreczka od niedawna ale nie zdarzylo mi sie zeby Pani Doktor nie przyjecla nas, a jak juz jestesmy w gabinecie to wszystko dokladnie tlumaczy i wyjasnia kazda watpliwosc. Nie patrzy na czas tylko poswieca tyle czasu ile kazdy pacjent wymaga.

Wciąż poszukujesz "Pediatra Kraków"?

Centrum Medyczne Liszki

None
ulica Niska 24a
Kraków
Specjalistyczny Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Laryngolog"
ulica Nałkowskiego 1/105