dr n. med. Marcin Drobisz

Nefrolog

Z całego serca dziękuję Panu doktorowi Marcinowi Drobiszowi za niezwykłą życzliwość oraz wnikliwe zainteresowanie się mną jako chorym człowiekiem i moimi problemami zdrowotnymi. Od pierwszej wizyty byłam otoczona opieką, wyczerpująco informowana o stanie zdrowia i wszystkich niepokojach, które mi towarzyszyły. Dziękuję za rozmowy wyjaśniające oraz uspokojenie mnie. Składam Panu doktorowi wyrazy szacunku i uznania za profesjonalną pomoc. Życzyłabym sobie i innym pacjentom lekarzy tak wysokiej klasy jak Pan. Jestem szczęśliwą pacjentką wyleczoną z ZUM.

Polecam z całego serca.Lekarz na 5 z plusem.Poswiecil mi duzo czasu i wiele rzeczy spokojnie wytlumaczyl.Myslę,ze uda mi sie wrocic do zdrowia przy jego pomocy.Dzuekuję bardzo.

oddany lekarz znakomity specjalista dziękują Świątkowie ps. grzyby wschodzą zapraszamy :)

oddany lekarz znakomity specjalista dziękują Świątkowie
ps. grzyby wschodzą zapraszamy :)

Dla mnie rewelacja!nareszcie kompleksowe podejscie do choroby.polecam goraco i raz jeszcze p.Doktorowi dziekuje

Byłem pacjentem Pana dr Drobisza, ale po kilku wizytach zwątpiłem w jego umiejętności medyczne, które opierały się na wykonywaniu podstawowych badań. Szybko zmieniłem lekarza i dzięki temu uniknąłem przewlekłej choroby.

Wciąż poszukujesz "Nefrolog Katowice"?

Specjalistyczny Gabinet Lekarski
43-502 Czechowice-Dziedzice
Klinika Nefrologii, Endokrynologii i Chorób Przemiany Materii ŚUM SPSKM w Katowicach
40-027 Katowice
Podgórna 4 (wejście od Dąbrowskiego 19)
40-955 Katowice

przychodnia kolejowa