Nefrolog Katowice

Z całego serca dziękuję Panu doktorowi Marcinowi Drobiszowi za niezwykłą życzliwość oraz wnikliwe zainteresowanie się mną jako chorym człowiekiem i moimi problemami zdrowotnymi. Od pierwszej wizyty byłam otoczona opieką,

wyczerpująco informowana o stanie zdrowia i wszystkich niepokojach, które mi towarzyszyły. Dziękuję za rozmowy wyjaśniające oraz uspokojenie mnie. Składam Panu doktorowi wyrazy szacunku i uznania za profesjonalną pomoc. Życzyłabym sobie i innym pacjentom lekarzy tak wysokiej klasy jak Pan. Jestem szczęśliwą pacjentką wyleczoną z ZUM.

Opinia dodana przez: Magdalena G.

Klinika Nefrologii, Endokrynologii i Chorób Przemiany Materii ŚUM SPSKM w Katowicach

40-027 Katowice

Witam wszystkich,Pan dr wspaniały, miły,kulturalny, dzięki niemu mam nerkę a mogłam jej nie mieć chociaż jestem bardzo młodą osobą. Wszystko mówi o chorobie, przebiegu jej leczenia, także o powikłaniach. Nigdy nie straszył tylko mówił jak może być. Godny polecenia:) w 100procentach

Podgórna 4 (wejście od Dąbrowskiego 19)
40-955 Katowice

Trafiłam do Pani doktor z kreatyniną 7,1 co jak wielu leczących się powinno wiedzieć że tu wymagany jest tylko przeszczep P doc Nieszporek zastosowała jednak jeszcze leczenie ,gdzie inni pukali się w czoło że tu pomoże jedynie przetoka i przeszczep na ta chwile jestem zdrową osobą z kreatynina 0,8-0,9 .Zaufalam Pani doktor i Bóg jeden wie że bedę jej wdzięczna do końca życia dzieki jej kompetencją i zdrowego podejścia do pacjenta uniknełam djalizowania się a co za tym idzie przeszczepu i choć mineło 3 lata nadal wspominam ja ciepło DZIĘKUJĘ

Opinia dodana przez: pacjentka

dr hab. n. med. Marcin Adamczak

Nefrolog, Internista

ul.Francuska 61 a / 2
Katowice

Cóż, trafiłam do Pana doktora z polecenia jego żony, po ich konsultacji dotyczącej moich wyników badań krwii - jak się okazało wydałam 200,00zł na prywatną wizytę, aby usłyszeć, że nie ma żadnych wskazań, aby leczyć się u nefrologa.

Specjalistyczna Praktyka Lekarska
Kościuszki 45/6
40-048 Katowice

Pan Profesor, to niezwykle wrażliwa i uduchowiona osoba. Kilkukrotnie przebywałam na jego oddziale i zawsze, gdy prosiłam o rozmowę znajdował dla mnie czas i udzielał wyczerpujących odpowiedzi na moje pytania. Zawsze też traktował mnie podmiotowo i z dużą empatią słuchał tego, co mam do powiedzenia. Nie szufladkuje pacjenta pod względem tego, jaki wykonuje zawód. Dla niego liczy się to, jakim pacjent jest człowiekiem..
Pan Profesor, to nie businessman dla którego ...

Pan Profesor, to nie businessman dla którego liczy się jedynie zysk, ale rzetelny i kompetentny diagnosta, który w walce o wyleczenie pacjenta potrafi przyznać się do popełnionego błędu.

Opinia dodana przez: Martyna

dr n. med. Andrzej Warmuz

Nefrolog, Endokrynolog

Specjalistyczny Ośrodek Diagnozy i Rehabilitacji Dzieci i Młodzieży z Wadą Słuchu PZG
Francuska 20-24
40-027 Katowice

Uprzejmość zero. Wykonanie badania USG poniżej wszelkiej normy. Całość wizyty oburzające poniżej dna. Omijać tego człowieka z daleka.

Opinia dodana przez: Katarzyna

Nefrolodzy w mieście Katowice