dr n. med. Marcin Marcinkowskidr n. med. Marcin Marcinkowski - zdjęcie profilowe

dr n. med. Marcin Marcinkowski

Internista, Kardiolog

Dr n. med Marcin Marcinkowski
Ukończył CM UJ w 1995 roku. W roku 2003 uzyskał II stopień z chorób ...

Dr n. med Marcin Marcinkowski
Ukończył CM UJ w 1995 roku. W roku 2003 uzyskał II stopień z chorób wewnętrznych. W latach 2001-2004 odbył podyplomowe studia doktoranckie w dziedzinie kardiologii na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie broniąc doktorat z wyróżnieniem. W tym okresie pracował w jednej z najlepszych klinik kardiologicznych w Polsce w I Kilnice Kardiologii i Nadciśnienia Tętniczego w Krakowie. W roku 2004 uzyskał tytuł doktora medycyny w zakresie kardiologii, a w 2005 roku ...

No co można powiedziec? Wielki pozytyw dla doktora. Prawdziwy specjalista z bardzo dobrym podejściem do każdego pacjenta. Uprzejmy, kulturalny odpowiada nawet na głupawe pytania ;) POLECAM

pomocny w różnego rodzaju chorobach - można na niego liczyć - najlepszy lekarz specjalista!!!!!!!!

Z głębi serca dziękuję Panu doktorowi medycyny Marcinowi Marcinkowskiemu za rzetelną, troskliwą i kompetentną opiekę lekarską podczas mojej choroby. Wdzięczny pacjent Zbigniew Muniak

Wdzięczny pacjent Zbigniew Muniak

Wspaniały człowiek i przede wszystkim specjalista. Do pacjentów podchodzi z sercem i duszą. Szczerze polecam Dr. Marcinkowskiego !!!!

Wciąż poszukujesz "Internista Myślenice"?

przychodnia
Ujejskiego 68