dr n. med. Marek Czerner

Ortopeda, Rehabilitant, Chirurg ogólny

Nie zgadzam się z opinią anonima z 25.06.2010. Godny polecenia, kompetentny wspaniały człowiek i lekarz. Eugeniusz

Byłem wieloletnim pacjentem Pana Doktora marka Czernera i zeby nie powielac tutaj swietnych opinii o Nim to postanowiłem wystawić mu Ocene jak w szkole a bede brac pod uwagę tylko dwa kryteria Fachowośc i Stosunek do pacjenta i Jego (pacjenta )problemu .Obie oceny to 6 w skali od do 6 .Wspaniały fachowiec -godny polecenia

Prawdziwy fachowiec i pasjonat,oddany pracy i szpitalowi,wzbudza zaufanie jako lekarz,szpital wzorowo zorganizowany,i pracownicy pod jego nadzorem ludzccy i przemili. Pozdrawiam Pana Doktora! Ewa

polecam tego lekarza szybko zdiagnozował moje dolegliwosci związane z kręgosłupem i skierował do fizykoterapeuty po niespełna 4 miesiącach rehabilitacji jak narazie wszystko jest OK bywałem u innych lekarzy ale oni mi nie pomogli

polecam tego lekarza bo zna sie na rzeczy, wsyjasni o co chodzi i nie nalezy do najdroszszych pozdrawiam pacjentka

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Opole"?

Centrum Medyczne

Ortopedia opole