Chirurg Ogólny Opole

dr n. med. Edward Chorążka

Szpital MSW

Chwałkowice, Opole

Super lekarz , miły, troskliwy i ciepły, godny polecenia . Ja miałam operacje obu nóg i juz minęły dwa lata i jestem bardzo zadowolona rewelacja. Polecam pana doktora.
Opinia dodana przez: Brygida

Janusz Pichurski

Ośrodek Diagnostyki Ultrasonograficznej SONOMED
ul.Kośnego 18/10
Chwałkowice, Opole

W dniu 30-08-2016 miałam wykonaną operacje z zastosowaniem neuromonitora całkowitego wycięcia tarczycy wykonaną przez p. doktora J.Piechurskiego.
Wiedza i kompetencje ,kultura i szacunek do pacjenta,profesjonalizm ,fachowość w każdym calu.
W ramach możliwości czasowych podczas wizyty odpowiada jasno i fachowo na każde pytanie. Polecam ,jeżeli konieczna operacja to tylko chirurgia w Wojewódzkim szpitalu w Opolu. Bardzo dziękuję Panu i całemu zespołowi
Opinia dodana przez: Elżbieta

lekarz Zbigniew Polak

Szpial Wojewódzki
Kosnego 52
45-071 Chwałkowice, Opole

Profesjonalizm, empatia i serdecznosc - to cechy, ktore charakteryzuja tego chirurga.Polaczenie tych cech u chirurgow jest rzadkoscia. Dlatego uwazam, ze dr Polak jest lekarzem i czlowiekiem wyjatkowym. Polecam!
Opinia dodana przez: arla

lekarz Anna Bielec-Michałowska

Oleska 13 lok. 1
Chwałkowice, Opole

SPROSTOWANIE! Przed chwilką wystawiłam pozytywną opinię, tylko przez przypadek punktowanie było złe. Wszystko na 5. Polecam

lekarz Izabela Dzik

Specjalistyczna Praktyka Lekarska
Ozimska 25, Budynek Kaskada III piętro
45-057 Opole

Hallo, jestem strasznie rozczarowana pania lekarz Dzik. NAPRAWDE NIE POLECAM !!!
Kasuje kosmiczne ceny, za prace ktora moim zdaniem nie wykonala. Po zabiegu kwasem pozostaly tylko siniaki, a wkrotce twarz byla bez zmian oprocz jednej strony twarzy w ktora
pani lekarz moze cos wstrzyknela, bo zrobila sie roznica, takze policzki sa teraz nie rowne. Botox ktory mial zlikwidowac linie na czole, byl bez dzialania, linie pozostaly takie jakie byly. ...

dr n. med. Marek Czerner

Ortopeda, Rehabilitant

Małopolska 18
45-301 Chwałkowice, Opole

Byłem wieloletnim pacjentem Pana Doktora marka Czernera i zeby nie powielac tutaj swietnych opinii o Nim to postanowiłem wystawić mu Ocene jak w szkole a bede brac pod uwagę tylko dwa kryteria Fachowośc i Stosunek do pacjenta i Jego (pacjenta )problemu .Obie oceny to 6 w skali od do 6 .Wspaniały fachowiec -godny polecenia
Opinia dodana przez: Piotr

lekarz Grzegorz Gabryś

Prywatna Przychodnia Lekarska
Książąt Opolskich 31/1A
45-006 Opole

Lekarz Gabryś ordynator sor Częstochowa szpital na Zawodziu, Zwierzchnik tego Lekarz powinień pouczyć go o zasadach traktowania pacjentów i rodziny, ponieważ nazywanie kogoś głupim oraz odmawianie najbliższej rodzinie informacji o stanie chorego jest zachowaniem, które nie powinno być tolerowane przez Zwierzchników tego Lekarza. Są tam młodzi kompetentni i uprzejmi lekarze i to Im powinno się powierzać takie stanowisko. Zachowanie Tego Lekarza godzi w wizerunek tego szpitala i całej służy zdrowia. ...
Opinia dodana przez: Jola

lekarz Tadeusz Jędrzejczyk

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Szpital Wojewódzki w Opolu
ul. Katowicka 55
45-055 Opole

Kwalifikacje i kompetencje z najwyższej półki....bardzo dobry fachowiec w swojej specjalizacji.Zdecydowanie polecam!
Opinia dodana przez: Stefan Siarzewski

dr Tadeusz Cielniaszek

Chirurg ogólny

NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ "CHIRMED" SP. Z O.O.
Krapkowicka 20
45-741 Opole

Rewelacyjny lekarz. Po prostu ta dobra strona służby zdrowia. Wizyta, zabieg miło ,profesjonalnie i skutecznie.
Opinia dodana przez: Mariusz Gola

lekarz Zbigniew Kowalik

ulica Książąt Opolskich 48-50
45-005 Opole

Pan doktor Kowalik to wysokiej klasy specjalista o ogromnej praktyce.Zawsze pilnie słucha co pacjent ma do powiedzenia.Chętnie udziela informacjii na temat choroby.Bardzo ciepły i opiekuńczy.Wielokrotnie pomógł mojej rodzinie i mnie.Dziękuję.

Chirurdzy ogólni w Opolu