Chirurg Ogólny Opole

NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ "CHIRMED" SP. Z O.O.
Krapkowicka 20
45-741 Opole

Rewelacyjny lekarz. Po prostu ta dobra strona służby zdrowia. Wizyta, zabieg miło ,profesjonalnie i skutecznie.

Opinia dodana przez: Mariusz Gola

dr Piotr Jastrzębski

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Medicus

Chwałkowice, Opole

Szybkie rozpoznanie choroby, propozycja zabiegu i jego wykonanie. Oby do lekarzy się nie dostawać, a jeżeli już, to do takiego jak doktor Piotr.

Opinia dodana przez: Andrzej

Przychodnia Lekarska Dambonia Opole
Alojzego Dambonia 171
45-861 Opole

Najlepsza Pani Doktor świata, oprócz swojej dziedziny zna też kilka pobocznych, co gwarantuje kompleksowe leczenie

dr Bogusław Lorenc

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Prywatny gabinet
Opole, Gezerała Zajączka 6/1
45-050 Chwałkowice, Opole

Bardzo dobry lekarz z dużym doświadczeniem klinicznym,uprzejmy,cierpliwy,potrafi słuchać pacjenta,tłumaczy co widzi na na urządzeniu do przepływu krwi. Bardzo sympatyczny. To lekarz przez duże L.

Opinia dodana przez: Helena

NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ "CHIRMED" SP. Z O.O.
Krapkowicka 20
45-741 Opole

To kompetentny lekarz,który kilka lat temu pomógł mi wyjść z bardzo poważnej choroby kręgosłupa.Jak najbardziej polecam innym chorym.

Samodzielny Specjalistyczny Zespół Opieki Zdrowotnej nad Matką i Dzieckiem w Opolu
ulica Reymonta 8
45-066 Opole

Dr.Grzegorz Kacprzak to wspaniały serdeczny lekarz. Dzięki doktorowi pomyślnie przeszłam operacje guza śródpiersia i dostałam szansę na dalsze życie. Polecam każdemu takiego lekarza. Dziękuje za wszystko Panie doktorze. Ola Kuriata. Kietrz.

Opinia dodana przez: Ola Kuriata

praktyka prywatna
1 maja
Chwałkowice, Opole

Dr bardzo miły, przesympatyczny i bardzo pomocny w kuracji odchudzającej chcącej być szczupłą i piękną, naprawdę dr godny polecenia!!! Pozdrawiam!!

Szpial Wojewódzki
Kosnego 52
45-071 Chwałkowice, Opole

Profesjonalizm, empatia i serdecznosc - to cechy, ktore charakteryzuja tego chirurga.Polaczenie tych cech u chirurgow jest rzadkoscia. Dlatego uwazam, ze dr Polak jest lekarzem i czlowiekiem wyjatkowym. Polecam!

Opinia dodana przez: arla

w trakcie remontu
Katowicka 19 lok. 7
Chwałkowice, Opole

jest bardzo dobrym lekarzem, który mimo tego że wiele lat pełnił stanowisko ordynatora oddziału, miał zawsze czas dla pacjentów i przeprowadzał wiele operacji.

dr n. med. Marek Czerner

Chirurg ogólny, Ortopeda

Małopolska 18
45-301 Chwałkowice, Opole

Nie zgadzam się z opinią anonima z 25.06.2010. Godny polecenia, kompetentny wspaniały człowiek i lekarz. Eugeniusz

Opinia dodana przez: Eugeniusz