dr n. med. Edward Chorążka

Pan Dr Edward Chorążka pomógł mi wielokrotnie.W związku z moją skłonnością do pękających naczynek włosowatych - od dawna stosuje skleroterapię , likwidując regularnie pajączki na obydwóch nogach.Miałam równieź dwa razy usunięte żylaki , dzięki czemu moje nogi ponownie wyglądają bardzo dobrze.Pierwszą operację Pan Doktor przeprowadził 12 lat temu, drugą miesiąc temu.Obydwie przebiegły pomyślnie, nie było jakichkolwiek komplikacji. Lekarz otoczył mnie odpowiednią opieką i wykazywał duże zaangażowanie . Myślę, że nie mogłabym lepiej trafić. Na podstawie swoich doświadczeń z całą stanowczością i obiektywizmem stwierdzam, że Pan Doktor Chorążka jest prawdziwym lekarzem z powołania.

Super lekarz , miły, troskliwy i ciepły, godny polecenia . Ja miałam operacje obu nóg i juz minęły dwa lata i jestem bardzo zadowolona rewelacja. Polecam pana doktora.

Pan doktor po pobieżnym przebadaniu (trwało góra 5 minut) i poleceniu mi suplementu diety skasował grubo. Nie wspomnę o tym, że mojego problemu zdrowotnego nie rozwiązał.

Kompetentny, kontaktowy, troskliwy, godny zaufania i polecenia. Dziękuję za opiekę Panie doktorze :) IP

Bardzo kompetentny lekarz, merytoryczny, wzbudzający zaufanie i traktujący swoich pacjentów z należytym szacunkiem. Nie mogłam trafić na lepszego chirurga!

Witam jest najwspanialszym lekarzem jakiego udało mi się spotkać w WCM w Opolu chcieli mi po 3 miesiącach obciąć nogę a on zajął się mną i chodzę do dzisiaj z nogą to jet lekarz z powołania martwię sie tylko że jest ich tak mało

Super lekarz!!! Doskonały chirurg bardzo kompetentny,konkretny i wzbudzajacy zaufanie. Polecam konsultacje wszystkim pacjentkom które zastanawiają się nad operacją żylaków. Po konsultacji z dr Chorążką podjęłam decyzję o operacji. Nie żaluję.REWELAJA!

Pan Doktor jest rewelacyjny !!! Wyleczył mnie bardzo szybko i w pełni odzyskałam radość życia !!!

Bardzo uprzejmy i fachowy lekarz. Operował mnie niedawno w szpitalu MSWiA i wszystko przebiegło jak najlepiej, zauważyłam też, że z jednakową uwagą taktuje wszystkich pacjentów, bez względu na wiek i status społeczny. Dziękuję Panie doktorze!

Pana Doktora dopisuję do swojej listy "najbardziej zaufanych lekarzy". Pełen profesjonalizm, życzliwość i uśmiech. Wspaniały człowiek i bardzo kompetentny lekarz. Chapeau bas!!!