dr n. med. Edward Chorążka

Chirurg ogólny

Powiem szczerze nie spotkałem jeszcze w swoim życiu tak kompetentnego i fachowego lekarza który nie patrzy jak wyciągnąć kasę od pacjenta ale dokłada wszelkich starań żeby go wyleczyć i to bez interesownie jak by wszyscy tacy byli to świat był by o wiele lepszy . Doktor jest po prostu SUPER !!!!!! nie ma lepszego uratował mnie od piły mam nogi i chodzę POLECAM GO WSZYSTKIM !!!!!!

Owrzodzenie podudzia leczone przez 3 lata w WCM w Opolu bez rezultatu,ale dzięki Panu Doktorowi rana została wyleczona. Marianna W.

Marianna W.

Jestem była pacjentką -zadowoloną po zabiegu ,moje nogi nigdy nie wyglądały -lepiej .Dziękuję doktorowi ,że namówił mnie na zabieg. pozdrowienia MS

To cudowny człowiek, wspaniały lekarz jestem zachwycony,polecam dr. Chorążke z zamkietymi oczami,wdziczny pacjent.

Szanowny Panie doktorze dziękuje za uratowanie nogi memu synowi poraz kolejny .Ja i mój syn mamy pełne zaufanie do Pana,przeszczep się przyjął.Jest Pan cudownym lekarzem.Podziekowania od całej rodziny a szczególnie od mego syna Piotrka.

Super lekarz !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jak byś my mieli więcej tak dobrych lekarzy jak doktor Chorążka ty żyło by nam się o wiele lepiej Polecam Gorąco

Bardzo KOMPETENTNY I KONKRETNY jako lekarz, miły, bardzo przystępny, myślę, że jest to właściwy człowiek na właściwym miejscu.Bardzo polecam Pana Doktora.

Wspaniały lekarz i człowiek. Od pierwszego spotkania wiedziałam,że spokojnie mogę oddać się w jego ręce.Pogodny, otwarty, miły uprzejmy i przede wszystkim kompetentny.Wyleczył mnie i w znacznym stopniu przyczynił do poprawy jakości mojego życia.Polecam !

Moja "przygoda "z Panem dok.była krótka,ponieważ zdjagnozował i usunął perfekcyjnie problem,jak powiedziała pani ściągająca szwy-POEZJA!

Cudotwórca który obywa się bez kasy, nie żeruje na pacjentach i jest bardzo ludzki.