dr n. med. Edward Chorążka

Owrzodzenie podudzia leczone przez 3 lata w WCM w Opolu bez rezultatu,ale dzięki Panu Doktorowi rana została wyleczona. Marianna W.

Marianna W.

Jestem była pacjentką -zadowoloną po zabiegu ,moje nogi nigdy nie wyglądały -lepiej .Dziękuję doktorowi ,że namówił mnie na zabieg. pozdrowienia MS

To cudowny człowiek, wspaniały lekarz jestem zachwycony,polecam dr. Chorążke z zamkietymi oczami,wdziczny pacjent.

zapłaciłam stówę za stwierdzenie tego, co sama widzę na codzień-że mam żylaki. Kontakt z tym panem sprowadza się tylko do przymuszania pacjenta, by ten jak najszybciej zdecydował sie na zabieg.

Super lekarz !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jak byś my mieli więcej tak dobrych lekarzy jak doktor Chorążka ty żyło by nam się o wiele lepiej Polecam Gorąco

Bardzo KOMPETENTNY I KONKRETNY jako lekarz, miły, bardzo przystępny, myślę, że jest to właściwy człowiek na właściwym miejscu.Bardzo polecam Pana Doktora.

Cudotwórca który obywa się bez kasy, nie żeruje na pacjentach i jest bardzo ludzki.

Moja "przygoda "z Panem dok.była krótka,ponieważ zdjagnozował i usunął perfekcyjnie problem,jak powiedziała pani ściągająca szwy-POEZJA!

Powiem szczerze nie spotkałem jeszcze w swoim życiu tak kompetentnego i fachowego lekarza który nie patrzy jak wyciągnąć kasę od pacjenta ale dokłada wszelkich starań żeby go wyleczyć i to bez interesownie jak by wszyscy tacy byli to świat był by o wiele lepszy . Doktor jest po prostu SUPER !!!!!! nie ma lepszego uratował mnie od piły mam nogi i chodzę POLECAM GO WSZYSTKIM !!!!!!

dobry lekarz polecam byłam u niego i zostały spęwnione wszystkie moje oczekiwania po zabiegu ani sladu