Renata Popiołek

Chirurg dziecięcy

Miałem robiony zabieg wrastającego paznokcia u Pani Popiołek. U innych chirurgów po ściąganiu go, leczeniu dosłownie po tygodniu miałem to samo, gdyż nie przepisali mi lekarstw na stan zapalny. Wczoraj Pani Popiołek z pomocą anystyziologa w firmie CHIRMED przy ul. Krapkowickiej wykonała pięknie zabieg, ładnie się goi i nie boli. Wytłumaczyła wszystko dokładnie i podejście tej chirurg jest godne podziwu. Godna polecenia.

Po przeżyciach mojej córki w kontakcie z innymi lekarzami w końcu trafiliśmy z moją 2.5 córką do P. Dr Popiołek. Wspaniałe podejście do dziecka, do rodziców i do swojej pracy. Diagnoza była trafna, zabieg pod narkozą wykonany fachowo i bez większego stresu dla dziecka. Córka nadal pewnie wchodzi do gabinetu pani dr i nie przeszkadza sobie kolorowania gdy ta bada jej gojąca się ranę pooperacyjną. Zabieg wykonany był w chirmed na nfz. Do p.dr chodziłem tez prywatnie do gabinetu. Bardzo się ciesze, że poznałem takiego lekarza/człowieka. POLECAM !!!

ODRADZAM. TRAGEDIA. PANI DOKTOR PRZYJMUJE NIE W GABINECIE PRUWATNYM TYLKO W JAKIEJŚ NORZE. NIE MA GDZIE SIE OBRÓCIĆ BO W POCZEKALNI ŚCISK. W GABINECIE STARY SPRZĘT I MEBLE JAK Z JAKIEJŚ GRACIARNI. BADA DZIECKO BEZ RĘKAWICZEK. MÓJ SYN PÓŁROCZNY MIAŁ MIEĆ PODCIETE WEDZIDELKO ZAMIAST TEGO MIAŁ TYLKO DUŻO BÓLU BO PANI DOKTOR WEPCHALA MU PALUCHA POD JĘZYK I CHCIAŁA JE PRZECIĄĆ TĘPYMI NOŻYCZKAMI A W OGÓLE TO MAM WRAŻENIE ŻE BYŁA POD WPLYWRM BO SIĘ ZATACZALA, BEBLAŁA I WSZYSTKO JEJ Z RĄK LECIAŁO. DOSŁOWNIE WYBIEGLAM STAMTĄD RATUJĄC SYNA Z RĄK TEJ WIEDZMY. PANI DOKTOR DOBRZE WIEDZIALA ZE ZLE ZROBILA BO NAWET PIENIEDZY NIE CHCIALA. WARTO JESZCZR DODAC ZE UMAWIAJAC SIE NA KONKRETNA GODZINE WESZLAM DO NIBY GABINETU DOPIERO PO PONAD GODZINIE-MASAKRA !!! GORĄCO ODRADZAM I NIE POLECAM TEGO PSEUDO LEKARZA

by dziecko mogło skorzystać z zabiegu finansowanego z NFZ najpierw trzeba odwiedzić tego lekarza prywatnie w celu ustalenia terminu, po zabiegu zaleca kontrole po 2-3 dniach również prywatnie, zdjęcie szwów również prywatnie. Z kontroli nie skorzystałem (z raną nic się nie działo), a szwy (sztuk 2) usunął chirurg w publicznym szpitalu (zajęło mu to 30 sekund). Wydaje się, że pani doktor naciąga na kasę, ale fachowiec dobry.

przeurocza, wspaniała pani doktor , miła , bardzo uprzejma , wytłumaczy wszystko , co potrzeba i o co pyta pacjent , po prostu extra , polecam z całego serca .

Jestem mamą rocznego chłopca. Jak każda młoda mama bardzo ostrożnie podchodzę do wszystkiego co jest związane ze zdrowiem dziecka. Pani Doktor Popiołek otoczyła nas niezwykłą opieką i zainteresowaniem - a przede wszyskim bardzo fachowym i rzetelnym podejściem do małego pacjenta. Mój synek nie ma fobii na widok personelu medycznego a Pani Doktor wzbudza jego żywy uśmiech i entuzjazm. Gorąco polecam! To niezywkły lekarz - bo przede wszystkim dorosły, który ma serce do leczenia dzieci.

Pani Renata jest bardzo dobrym chirurgiem dziecięcym. Moje dziecko miało dwie operacje,pierwsza na przepuklinę pępkową a drugie to na spodziectwo i właśnie pani Renata przeprowadzała te operację i jest wszystko tak jak powinno być. Polecam tego lekarza...

Pani Renata jest bardzo dobrym chirurgiem dziecięcym.

BARDZO DOBRY LEKARZ,POLECAM!SPRAWIA DZIWNE WRAZENIE ALE PO CHWILI ROZMOWY OKAZUJE SIE KOMPETENTNYM LEKARZEM.

Byłam na wizycie u Pani doktor z dwoma synami- w odstępie kilku lat i nadal twierdzę że jest świetnym fachowcem. rzetelnie odpowiada na wszelkie pytania, diagnozę stawia w " języku polskim"- czyli rodzic jest w pełni zorientowany co dziecku dolega i na czym polega leczenie. Przy tym szalenie miła- zarówno w przychodni jak i w gabinecie prywatnym. Polecam!!!!!!

Kompetentna, miła, bardzo szczegółowo omawia chorobę i skutecznie leczy. Lubi dzieci a dzieci ją jeszcze bardziej (nawet te nieśmiałe). Bardzo gorąco polecam.