Renata Popiołek

Chirurg dziecięcy

Mojemu synowi pomogła w 100%. Wystarczyły trzy wizyty i jego problem został rozwiązany, a zapowiadało się dłuższe i bardziej skomplikowane leczenia. Bardzo ważne jest też to, że budzi zaufanie dzieci.

kompetentna miła, polecam każdemu, pacjenta i jego rodzinę traktuje poważnie , wyjaśnia swoje działania

Byłam z synkiemi jesteśmy bardzo zadowoleni. Miła,kompetetna,dostępnao dużej wiedzy

uśmiechnięta,ma podejście do dzieci,cierpliwa.dostępna nie tylko w godzinach przyjęć.Jasno tłumaczy istotę schorzenia,sposób leczenia

Byliśmy z synem u niej 2 razy chodziło o przepuklinę, błyskawicznie tj. w przeciągu ok. 2 tygodni załatwiła zrobienie zabiegu - usunięcia przepukliny w prywatnym gabinecie (zabieg finansowany przez NFZ). Jesteśmy bardzo zadowoleni- przeszkadza mi jedynie stanie w długich 2-3 godzinnych kolejkach ale cos za coś

Wystarczyły dwie wizyty, pomogła mojemu synkowi, a to najważniejsze. Bardzo dobry fachowiec.

Trafną diagnozą rozwiązała problem mojego dziecka ,a co najważniejsze zastosowała skuteczne leczenie.

Bardzo drogi lekarz jeżeli chodzi o wizyty i wydaję mi się że naciąga pacjentów a mojego dziecka i tak nie wyleczyła za każdą wizytę 100zł kontrole co 2 tygodnie i również 100 zł w sumie wydaliśmy 1500 zł za "leczenie". W końcu zrezygnowaliśmy bo ileż można. Może inni pacjenci mają inne zdanie ale nam niestety nie pomogła:(