Chirurg Dziecięcy Opole

Renata Popiołek

Gabinet Chirurgii Dziecięcej
Kielecka 12/16
45-319 Chwałkowice, Opole

Z calego serca dziekuje Pani doktor za uratowanie życia mojej córeczce, która trafiła do szpitala z przepuklina przeponowa. Super fachowe podejscie do sprawy, dowwiadczenie i wielkie serce Pani doktor uratowalo moje dziecko. Wraz z żoną i córką Marysia będziemy Pani wdzieczni do końca życia.
Opinia dodana przez: Karol

lekarz Jacek Wąsik

Publiczny Samodzielny Zakład Opieki Zdrowotnej Wojewódzkie Centrum Medyczne
ulica Witosa 26
45-418 Opole

Lekarz, który nie nadaje się kompletnie do kontaktu z pacjentem- szczególnie z małym dzieckiem. Osoba, która nie ma sumienia traktować z cynizmem rodziców, którzy przychodzą po pomoc. Nie chce nawet oglądnąć dziecka i zwraca się do rodzica "po co Pani przyszła i zajmuje innym kolejkę", a następnie dziecko trafia na SOR i potrzebuje nagłej operacji. Arogancki, bezczelny.
Opinia dodana przez: Justyna

lek. dent. Michał Rokosa

Chirurg stomatolog, Chirurg szczękowo twarzowy

Przychodnia Stomatologiczna
Plebiscytowa 18/1B
45-361 Opole

Od lat zawsze bałam się dentysty. Kładąc się na fotelu miałam duży stres i mokre plecy ze strachu. Kiedy znalazłam tą kliniką ambasada uśmiechu wszystko się zmieniło! Tam naprawdę nic a nic nie boli :) !! Pierwszy raz w życiu... a już trochę lat mam, trafiłam na stomatologa który powiedział mi wszystko o moim uzębieniu oraz że leczenie nie będzie bolało. I rzeczywiście nic nie bolało. Poza tym atmosfera panująca ...
Opinia dodana przez: Anna P.

lekarz Małgorzata Puziewicz-Krzemienowska

ZDROWA RODZINA
ul. Krapkowica 10a
45-715 Opole

Serdecznie polecam Panią Dr z całego serca za:podejście do pacjenta , za posiadaną wiedzę , za profesjonalizm,za skuteczność za serce takie zwyczajne do ludzi,
Lekarz godny zaufania i polecenia .
Chciało by się napisać na 5 pkt 10pkt
Opinia dodana przez: Grazyna

lek. dent. Waldemar Hajduk

Chirurg stomatolog, Stomatolog

MegaMed Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ulica Chabrów 117
45-221 Opole

... nie wiem co napisać. Obojętne czego bym tu nie umieścił, to i tak nie wyrazi bólu jaki nas wszystkich spotkał. Gdziekolwiek teraz jesteś na pewno pomagasz z całej swojej duszy wszystkim. I miej dalej nas w swojej opiece. Tak jak za życia, tak i w lepszym świecie.

dr n. med. Paweł Mielczarek

Urolog dziecięcy, Chirurg dziecięcy

Specjalistyczna Praktyka Lekarska
Ozimska 25, Budynek Kaskada III piętro
45-057 Opole

Tą drogą chciałbym podziękować Panu Doktorowi za leczenie mojego syna w Oddziele Chirurgii Dziecięcej na Witosa w Opolu. Wraz z Kubą trafiliśmy do oddział zaraz po urodzeniu z powodu poważnej wady układu moczowego. Pan Doktor dokładnie wytłumaczł nam na czym polega choroba i jak będzie przebiegało leczenie. Mały przeszedł dwie operacje. Wszystko przebiegło dobrze. Teraz przychodzimy do kontroli i Doktor upewnia nas że Kuba będzie zdrowy. Dziękuję za serdeczną i ...
Opinia dodana przez: Tatokuby

lekarz Aleksandra Bęgowska-Falkowska

Wojewódzkie Centrum Medyczne

Chwałkowice, Opole

W naszym przypadku szczęśliwie kontakt z lekarzem od Izby Przyjęć po ostatnią wizytę kontrolną po zabiegu. Od pierwszego momentu pełny profesjonalizm, cierpliwość (a tego wiele potrzeba w obliczu wystraszonych rodziców), zaangażowanie, a co najważniejsze - to dziwne uczucie - "jestem spokojniejszy o syna dzięki Niej".
Dziś mieliśmy ostatnią wizytę kontrolną. Nigdy wcześniej nie zdarzyło się nam ucieszyć na widok lekarza. Nawet Przemuś Junior uśmiechał się i gaworzył - zapewne rozpoznał.

lekarz Halina Pławszewska

Reymonta 29