Renata Popiołek

Chirurg dziecięcy

Pani Renata jest bardzo dobrym chirurgiem dziecięcym. Moje dziecko miało dwie operacje,pierwsza na przepuklinę pępkową a drugie to na spodziectwo i właśnie pani Renata przeprowadzała te operację i jest wszystko tak jak powinno być. Polecam tego lekarza...

Pani Renata jest bardzo dobrym chirurgiem dziecięcym.

jestem bardzo zadowolona :) polecam z całego serca

jestem bardzo zadowolona :) polecam z całego serca

nadaje się tylko do odklejania napletka a jak są inne problemy to ich unika.dzięki niej straciliśmy tylko czas i pieniądze. nie polecam

Kompetentna, miła, bardzo szczegółowo omawia chorobę i skutecznie leczy. Lubi dzieci a dzieci ją jeszcze bardziej (nawet te nieśmiałe). Bardzo gorąco polecam.

dobry specjalista,rzeczowy, konkretny a przy tym bardzo miła i cierpliwa

dobry specjalista,rzeczowy, konkretny a przy tym bardzo miła i cierpliwa

Byłam na wizycie u Pani doktor z dwoma synami- w odstępie kilku lat i nadal twierdzę że jest świetnym fachowcem. rzetelnie odpowiada na wszelkie pytania, diagnozę stawia w " języku polskim"- czyli rodzic jest w pełni zorientowany co dziecku dolega i na czym polega leczenie. Przy tym szalenie miła- zarówno w przychodni jak i w gabinecie prywatnym. Polecam!!!!!!

polecam jako specjalistę dziecięcego. Miła kompetentna dobry fachowiec.Zna się na rzeczy i leczeniu dzieci. Polecam J.K.

Bardzo dobry lekarz,wie co robi!Dzięki pani doktor moja córka nie musi mieć operacji przepukliny pępkowej,ponieważ tak skutecznie i fachowo plastrowała pępek mojej córeczki.Ważne jest żeby rozpocząć leczenie jak najwcześniej,jak tylko się pojawi nawet najmniejsza przepuklina,a nasza nie była mała!!!!!!!Polecam!!!!!!!

wiedzma ygiyyyyyyyyyyyy7e4wastgggggggggggger4deeeeeeee677777777777777777ydsssssssssssssssssssssssss6

na pierwszej wizycie był pan,córka nie chciała iść,lecz po wejściu kiedy w gabinecie zobaczyła kobietę humor jej się poprawił,a po wizycie i ja,i córka byłyśmy bardzo zadowolone,pani doktor pozwoli do siebie dzwonić o każdej porze,jeśli coś nas niepokoi i zawsze coś poradzi!