lekarz Marek Gogacz

RTG, Ginekolog położnik, USG

Pan doktor prowadzi moją ciąże na przełomie 5 lat prowadził ciąże moich znajomych i rodziny nie wyobrażam sobie innego lekarza

Lekarz może dobry ale nie przejmuje się za bardzo pacjentem. Zdecydowałam się na niego mimo że jest chyba najdroższy w Lublinie ze względu na dobre opinie i podobno łatwiejszy dostęp do miejsca w szpitalu na Jaczewskiego gdzie pracuje. Gdy zadzwoniłam do niego że rodzę kazał jechać do szpitala. Z Jaczewskiego odesłali mnie od razu do innego szpitala a pan doktor nie odbierał już telefonu. Patrząc obiektywnie na sprawę to płacąc 100 - 180 zł co dwa tygodnie spodziewałam się znacznie lepszej opieki. W mojej ocenie nie ma za co przepłacać i liczyć, że coś wam załatwi bo mnie po prostu olał. Mogłam równie dobrze chodzić do lekarza państwowego za darmo - opieka identyczna. Może liczył na grubą kopertę..

Wspaniały lekarz z powołania. Godny polecenia.

Wspaniały lekarz z powołania. Godny polecenia.

Trafiłam do doktora po dwóch latach tułaczki. Błyskotliwa diagnoza. Następnie operacja i leczenie farmakologiczne. Jestem w końcu szczęśliwą matką. Wspaniały fachowiec. Gorąco polecam

Wspaniały lekarz, operował mnie gdy trafiłam do szpitala. Po operacji okazał duże zainteresowanie moim stanem zdrowia. Dzwoniłam gdy tylko coś zaczynało mnie niepokoić, zawsze cierpliwie słuchał i udzielał porady. Jestem cały czas pod jego opieką i polecam tego lekarza znajomym.

Wciąż poszukujesz "RTG Lublin"?

Barbara Kułak

Specjalistyczny Gabinet Lekarski dr Barbara Kułak
ul. Deotymy 34
21-040 Świdnik
Szczerbowskiego 13/1
20-012 Lublin
Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Lublinie
ulica Spokojna 3
20-074 Lublin