2,2
2,2
2,1

Totalny brak szacunku. Zero kompetencji. Arogancki starszy pan. Nie bada, ma pacjenta w powazaniu... Żenada!!!!!!!!!!!!!!

Wizyta to totalna porażka. Nieuprzejmy, arogancki, zero kultury. Nie tlumaczyi nie pyta o nic. Wypisuje leki nie pytajac czyjestem na cos uczulona lub czy biore inne leki.

Bardzo fajny pozytywny człowiek o dużym poziomie zaangażowania w pracę traktuję ją jak misję.Lekarz z powołania niczym doktor Judym .Altruistyczne podejście ,pełna przyjacielskości postawa to priorytet cechujący jego

Mega super internista przepisał mi bardzo dobre leki ,które ukoiły ból.Kompetentny ,rzetelny z bardzo dużą wiedzą lekarz. Kulturalny,miły w obyciu ,przepisał mi skierowanie do laryngologa.Adriana

Bardzo fajny lekarz ,miły sympatyczny.Pozytywnie nastawiony do pacjenta,przepisał mi bardzo dobre leki.Kompetentny,rzetelny ,przyjazny.Dostałam skierowanie do dermato

Pan dr Lipa prawdopodobnie minął się z powołaniem. W przychodni poprostu jest i tyle. Sprawia wrażenie bycia tam za karę. Jest chamski,arogancki i nieuprzejmy. Nadęty buc.

Pan Lipa sprawia wrażenie niekompetentnego. Jest arogancki. Wizyta odbywa się w milczeniu. O nic nie pyta. Przy ataku korzonków nie wystawił mi zwolnienia.Totalna porażka.Nie polecam !

Iść do niego na NFZ to jak strzelić sobie w kolano - nie da nawet skierowania na podstawowe badania, a będąc chorym to lepiej zostać w domu i samemu się leczyć lepszy będzie efekt (wizyta ok. 20-30 min). Idąc do niego prywatnie, idzie się do całkiem innej osoby, która wypisze prawie wszystko i nie pyta o nic (ok. 5min).

Pójście do tego lekarza to po prostu KATASTROFA! Nikomu nie polecam! Nawet najbardziej zdesperowanym!!!!

To nie jest lekarz, szkodzi ludziom. Dlaczego go w tej przychodnim trzymają. ze wzgl. na ochrone przedemerytalną. Nie znam osoby, która nie narzeka na niego.