Marek Piszczkiewicz

Jedyny dentysta, u którego czuję się komfortowo, bardzo pozytywny człowiek, nawet na kanałowe szłam z pełnym luzem i spokojem, dba o to, aby jak najmniej bolało, bardzo polecam!

Podobnie jak mój poprzednik/poprzedniczka napisała. Leczyłem zeby u dr. Piszczkiewicza od dziecka. I jak w kilkanaście lat temu wykonał mi plomby do teraz nei mam do ich wykonania najmniejszych zarzutów. Natomiast te które wykonywał w zeszłym roku jakością daleko odbiegają od tego co wykonywał wcześniej. Mniej czasu poświęca pacjentowi, prace wykonuje nerwowo i w zbyt dużym pośpiechu. Do usuwania zębów nie pójdę nigdy do innego stomatologa bo jest najlepszy, ale niestety w innych kwestiach muszę szukać innego specjalisty. Trochę wszytko za szybko, trochę za mało dokładnie, a szkoda bo jako osoba jest rewelacyjny.

Chodziłam do tego dentysty kilkanaście lat - ja i mnóstwo znajomych rodzina którym go poleciłam. B. uprzejmy, NIEZASTĄPIONY JEŚLI CHODZI O USUWANIE ZĘBA (chirurg szczękowy). BYŁ REWELACYJNY do momentu kiedy zaczął przyjmować zbyt dużo pacjentów (nie wiem czy nie chciał nikomu odmawiać czy chodziło o pieniądze) i non stop się spieszył - plombując zęba nerwowo zerkał na zegarek... Oczywiście jakość poszła w las - szkoda - bo jest b.pozytywnym człowiekiem i dobrym specjalistą. Ja zrezygnowałam.

Chodzę do Pana doktora od dziecka, i szczerze wyznam że jedyna rzecz - JEDYNA - jaką bym mu zarzucił to taka że za każdym razem kiedy tam jestem ma tylko jeden problem ; z przypomnieniem sobie jak mam na imię :)