dr n. med. Marek Rybkiewicz

Chirurg dziecięcy

Prawdziwy fachowiec, lekarz z powołaniem. Dziękujemy za pomoc i opiekę. Z opieki na oddz. chirurgii dziecięcej na Uni warto skorzystać tylko i wyłącznie jeśli jest się pod opieką dr Rybkiewicza lub dr Chojnackiej.

Świetny lekarz.mily i kompetentny.Delikatny dla dzieci co jest rzadkie wśród chirurgów.Serdecznie polecam.

Przesympatyczny ,wybitny fachowiec odrazu rozpoznal schorzenie wystawil wlasciwa diagnoze ,bardzo dobre podejscie do dzieci,przemily takiego lekarza szukac ze swieca

Najlepszy!!!! W szpitalu na Unii trafiłam na wielu lekarzy, ale tylko temu powierzyłam mojego synka, bez żadnych obaw. Naprawił to, co inny lekarz zepsuł i powiedział, że się nie da inaczej zrobić. Pan Doktor potrafi w takim razie dokonywać cudów, bo udało się! :) Pozdrawiamy i dziękujemy!

Świetny chirurg. Sympatyczny,pełne zainteresowanie pacjentem.Uprzejmy,cierpliwy.Polecam. Chciałam również serdecznie podziękować doktorowi Markowi.(m.in.za przeprowadzoną 17 grudnia 2012 laparoskopię) DZIĘKUJĘ

Wciąż poszukujesz "Chirurg dziecięcy Szczecin"?

Hanna Głazek

Gorlicka 5
71-042 Szczecin
Św. Wojciecha 16/3
70-410 Szczecin
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "KaJa-Med"
Niepodległości 28
74-100 Gryfino