lekarz Marek Rząca

Chirurg onkolog

Bardzo dobry lekarz. Rzetelny i troskliwy. Operował mi tarczycę. Duza wiedza medyczna i doswiadczenie.

znakomity lekarz, bardzo kompetentny i zyczliwy. Swietny czlowiek :)

znakomity lekarz, bardzo kompetentny i zyczliwy. Swietny czlowiek :)

Dr. Rząca jest super lekarzem i świetnym fachowcem , jest bardzo miłym a zarazem konsekwentnym człowiekiem w 100% polecam tego lekarza ;)pozdrawiam pacjentka .

Kompetencja,wysoki poziom kultury, empatia i Uwaga Panie bardzo przystojny. Troska Pana doktora o pacjenta to nie tylko usunięcie bieżącego problemu zdrowotnego ale zwrócenie mu uwagi na konieczność innych badań np. mamografii, które z doświadczenia onkologa są potrzebne aby uniknąć w przyszłości innych przykrych doświadczeń. DZIĘKUJĘ PIĘKNIE PANIE DOKTORZE.

Dobry fachowiec, natomiast zupełny brak empatii a w tym zawodzie i w tej specjalizacji empatia powinna być wpisana w zawód. Lekceważący sposób rozmowy z pacjentem. Lekarz, który w połowie zdania pacjenta odwraca sie na "pięcie" i wychodzi pozostawiając chorego z problemem i dalszymi pytaniami co do dalszego sposobu leczenia, według mnie minął sie z powołaniem. Czasami dobre słowo i miły gest wystarczy abyśmy my pacjenci mieli ochotę do walki o nasze życie. Szkoda, że nie każdy lekarz ma tego świadomość.

Wciąż poszukujesz "Chirurg onkolog Wrocław"?

dr
Krzysztof Dereń