lekarz Marek Rząca

Chirurg onkolog

Świetny lekarz. Polecam każdemu. Budzi zaufanie i ogromnie kompetentny.

Świetny lekarz. Polecam każdemu. Budzi zaufanie i ogromnie kompetentny.

Fantastyczny fachowiec, super człowiek, jeden z niewielu lekarzy, któremu mogłam zaufać :)

Wspaniały specjalista.Wykonał na mnie operację usunięcia piersi-4 lata temu,zaś rok temu zrobił rekonstrukcję. Bardzo uczciwy-rzadko się taki zdarza.Przyjmie wszystkich pacjentów,choćby było już 2h po godzinach urzędowania. Jest skromny,prawy,wspaniały człowiek. Tak trzymać ,panie Marku-wdzięczna Halina

Jest skromny,prawy,wspaniały człowiek.
Tak trzymać ,panie Marku-wdzięczna Halina

Cieszę się, że leczę się u dr. Rzący. Wzbudza u mnie całkowite zaufanie

Cieszę się, że leczę się u dr. Rzący. Wzbudza u mnie całkowite zaufanie

Wspaniały specjalista,pełen ciepła, taki lekarz"kolega" co poda rękę na powitanie i pożegnanie. Uczciwy i doskonały fachowiec, stworzony do tego zawodu. Polecam.

Polecam.

Z czystym sercem i ze 100-procentową pewnością i zdecydowaniem polecam Pana Doktora każdemu, kto by kiedykolwiek potrzebował pomocy lekarza o tej specjalizacji! Gdy okazało się, ze konieczny będzie zabieg chirurgiczny, został mi polecony przez Panią Doktor, u której się leczyłam. Do dziś pozostaję pod opieką Instytutu Onkologii w Gliwicach, gdzie zostałam skierowana po zabiegu we Wrocławiu celem dalszego leczenia i gliwiccy specjaliści nie mogą się nadziwić i nachwalić, jak dobrze mam wykonany zabieg! To wielkie szczęście trafić do tak dobrego lekarza!