dr n. med. Marek Salagierski

Urolog

Super specjalista. Przed badaniem u doktora Salagierskiego USG robiło mi 4 innych lekarzy. Diagnozy były że mam torbiel w pęcherzu przy cewce moczowej przez co miałem problem z oddawaniem moczu. Zalecono cystoskopie którą miałem 3 razy. Stwierdzono uchyłki pęcherza. I dalej nie mogłem normalnie się wysikać. W końcu trafiłem do doktora Salagierskiego. Wystarczyły mu 2 minuty badania USG i od razu postawił prawidłową diagnozę że ta torbiel jest w gruczole krokowym. Później zabieg (punkcja torbieli gruczołu krokowego) wykonany przez niego. I teraz jest wszystko OK!!! Profesjonalista w każdym calu. Lekarz z dużym poczuciem humoru i ze wspaniałym podejściem do pacjenta. W szpitalu Kopernika ma wspaniała i profesjonalną pomoc w postaci dwóch przesympatycznych pielęgniarek.

Dopiero ten lekarz wszystko mi wyjaśnił i przepisał odpowiedni lek! Do tej pory żaden z innych urologów nie był tak konkretny i rzeczowy, a do tego naprawdę mi pomógł! REWELACJA! Już nigdy nie pójdę do innego lekarza :) a do tego MEGA UPRZEJMY! Wszystkim o tym opowiadam, bo byłam w szoku jak dobrze traktuje pacjenta! POLECAM!

Doktor Marek Slagierski jest niesamowitym lekarzem. niewielu teraz takich jest: sympatyczny,zaufany,życzliwy i nie interesuje go kasa jak nie których ale pacjęt. i wedlug mnie to lekarz z prawdziwego zdarzenia.Fachowiec GORĄCO POLECAM.

GORĄCO POLECAM.

TEN CZŁOWIEK URATOWAŁ MI NERKĘ I ŻYCIE .WIELKIE DZIĘKI PANIE DOKTORZE.ŻYCZĘ PANU DUŻO,BARDZO DUŻO ZDROWIA .Andrzej .Z.

Doskonały Lekarz jako jedyny przepisał mi zioła na kamicę nerkową po których mam spokój na lata. a leczę się na Kamicę od 3 roku życia. Gorąco polecam.

Wciąż poszukujesz "Urolog Łódź"?

bezpośredni kontakt 665-291-601
łódź
Laboratorium Analiz Lekarskich
Piotrkowska 17
90-406 Łódź
PRZYCHODNIA PODSTAWOWEJ OPIEKI ZDROWOTNEJ (NOCNA I ŚWIĄTECZNA POMOC)
aleja Wyszyńskiego 99
94-050 Łódź