Marek Stawski

1,3
1,3
1,6
1,2

Wyjątkowy brak empatii. Bezprawna odmowa objęcia opieką i odmowa założenia karty pacjenta, podczas przekazywania wykonanych wyników badań. Dodam, że przychodnia przy ul. Pilota Skarżyńskiego jest moją rejonową, a skierowanie wystawił lekarz rodzinny. Bezprawne odesłanie do kliniki, która wykonała badania.

Lekarz nie wzbudza zaufania. Przy wizycie gdzie potrzebowałem badania prostaty, uznał że najpierw badania dodatkowe wizyty itp. a dopiero potem badanie którego potrzebuje. Czyli kolejne koszty za dodatkowe wizyty gdzie problemu nie było - rutynowa kontrola przy moich schorzeniach. Nie mówiąc już o na siłę duplikowanie badań - mimo że już takowe posiadałem, uznał że wystawi jeszcze raz aby wszystko było jak trzeba (ponownie badania niezwiązane z powodem mojej wizyty).

Tego lekarza interesowało wyłącznie czy jestem zaszczepiony.Po odpowiedzi negatywnej stwierdził, że więcej mnie nie przyjmie gdyż cytując "stanowię zagrożenie".Mimo, iż wcześniej stwierdził, że moje wyniki badań są złe i potrzebna jest biopsja skierowania mi nie wydał twierdząc iż "nikt takiego badania nie wykona dopóki się nie zaszczepię". Nie zadał żadnego pytania związanego z moją chorobą. Dziękuję nigdy więcej.

Jestem po pierwszej wizycie u tego pana i ostatniej szczerze zastanawiam się czy nie złożyć oficjalnej skargi bo po pierwsze ten człowiek nie jest lekarzem bo napewno nie pomaga tylko bardziej obraża ludzi którzy odprowadzają składki na jego wypłatę do takich ludzi nie można mieć szacunku

Lekarz jedna wielka porażka. Tata miał guza na pęcherzu o on powiedział że będzie płacił za szpital ponieważ pali dodam że tata od 20 roku życia pracuje i odprowadza składki. Innym razem tata miał krwiomocz i silny ból brzucha karetka zabrała go w nocy godz 3 na szpital doktor stawski przyszedł po godz 5 nie zbadał i kazał iść do poradni urologicznej która jest czynna od 10. Porażka jak tak można jest nieodpowiedzialny.

Lekarz podczas wizyty na podstawie wyniku PSA było powyżej 7 -miu zakomunikował mi że mam raka prostaty. Natychmiast wykonałem badanie USG i TRUS oraz biopsje /oczywiście płatne bo terminy na NFZ są b odległe/ Biopsja nie potwierdziła diagnozy Stawskiego. Ile mnie to czekanie na wyniki badań kosztowały nerwów tylko ja wiem.

Przed tą wizytą u Pana Stawskiego miałem dwie inne u niezależnych dermatologów z powodu zmian skórnych. Pierwsza wizyta u dermatologa, stwierdzony drożdżak, zostało zaleczone ale nie wyleczone do końca. Nastąpił nawrót problemów. Wizyta u drugiego dermatologa podejrzenie liszaja płaskiego, nie wykluczono drożdżaka. Leczenie nie pomogło, może dlatego, że brakowało antybiotyku, który przyjmowałem po pierwszej wizycie. Po opisaniu wszystkiego Panu Stawskiemu i dosłownym 1 sekundowym zerknięciu na plamy stwierdził, że wszystko jest w porządku i to normalne. Nakreśliłem, ze pobolewają mnie jądra i czuje delikatne pieczenie, to stwierdził, że z tym to prywatnie. Nie zalecił żadnych badań.

Zanim poszłam na wizytę do Pana doktora czytałam o nim opinie, ale żadna nie dotyczyła problemu który spotkał mnie podczas wizyty. Pan doktor wbrew powyższym opiniom był nad wyraz sympatyczny, aż do stopnia przekroczenia etyki lekarskiej i swoich kompetencji:/ Zachowanie Pana doktora podczas badania i słowa jakie wtedy mówił ... po wyjściu z gabinetu powinnam oskarżyc go o molestowanie ;/ Nie wypowiem sie na temat jego wiedzy bo w tym momencie nie ma ona żadnego znaczenia. Kobiety omijajcie go szerokim łukiem. Nie polecam nikomu :/ po wizycie jestem zdruzgotana, nie wiem czy jeszcze kiedykolwiek poddam sie badaniu ginekologicznemu/urologicznemu wykonywanemu przez meżczyzne:/ stary zbok taki jest pan doktor :/

Mój Tata leczył się u dr Stawkiego od września 2016 r na przerost prostaty, Pan doktor zawsze przestawiał sytuację jako bardzo poważną. Zanim doszło do operacji, Dr uznał, że niezbędna będzie punkcja, chociaż wynik PSA nie dawał obrazu rakowego (procent prawdopodobieństwa raka był niski). Już wtedy powzięliśmy wątpliwości co do potrzeby przedłużania leczenia prywatnego i szprycowania Taty kolejnymi lekami. W końcu udało się przeprowadzić operację, po której przez 4 miesiące co dwa tygodnie dr. Stawski kazał umawiać się Tacie na wizyty prywatne zapisując mu kolejne leki. Niektórzy pacjenci czekający na prywatną wizytę wspominali, że chodzą tak już 3 rok na wizyty po operacji prostaty - biedni naiwniacy. Wcześniejsze wątpliwości i zniecierpliwienie koniecznością kontynuowania prywatnych wizyt i leczenia mimo operacji w końcu zdecydowały o skonsultowaniu leczenia z innym urologiem. Po konsultacji okazało się, że Tata jest zupełnie zdrowy, a wypisywane leki to głównie bardzo drogie, bezużytecne suplementy diety. No i hit - furagin, wypisywany pomimo braku jakichkolwiek badań moczu, czy krwi. Badania moczu wykonane na własną rękę nie wykazały bakterii, ale dr Stawki zapisywał anybiotyk, aby uzasadniać koniecznośc dalszych wizyty. Skonsultowany urolog kazał wszystko odstawić i przychodzić na wiztyty co najwyżej raz w roku, Wszstkich przestrzegam przed dr Stawkich, to lekarz wyciągający pieniądze od starszych, najiwnych i ślepo mu wierzących Panów. Po operacji prostaty nie ma zazwyczaj konieczności dalszego leczenia i wizyt co dwa tygodnie za 120 zł. Należy zawsze poradzić się innego urologa i czytać ulotki leków, które są przepisywane. Jak można pacjentowi zapisywać leki na zapalenie pęcherza nie robiąc żadnych badań???

Jak można etycznie lecząc szkodzić - bo zapisywanie leków zdrowej osobie, które to leki zawsze niosą skutki uboczne, to przecież szkodzenie.

Lekarz bez sumienia, bez ambicji, złotówy w oczach i wykorzystywanie naiwnych osób.

Absolutnie nie polecam tego lekarza. Pierwsze pytanie tego pana to gdzie pan pracuje a więc czy masz pieniądze by przychodzić na kolejne prywatne wizyty gdzie już nie bada tylko przepisuje kolejne leki. Powtarza przy tym aby tylko nie brać zamienników, a więc lobbuje konkretne firmy farmaceutyczne.