Marek Węklar

Lekarz nie godny polecenia moja partnerka była u niego dwa razy i dwa razy stwierdził że dziecko jest za małe i odesłał do szpitala w Rzeszowie po pierwszym badaniu pan doktor powiedział że dziecko waży 900 gram a Rzeszów 1400 z drugim razem to samo oczywiście skierowanie na dodatkowe badania oczywiście u niego które nie są w ogóle potrzebne i drogi gości pazerny na kasę i tyle pani w recepcji stwierdziła że teraz tylko same małe dzieci chyba u niego bo pewnie na tym idzie zarobić

Pan doktor to doskonały specjalista w leczeniu niepłodności i nie tylko. Rzetelne odnosi się do problemu, zleca szczegółowe badania i wyjaśnia wszystko na bieżąco. Czuliśmy się z męzem "zaopiekowani" i wszystko się udalo. Nawet gdyby sie nie powiodło, to nie zmieniłabym lekarza na pewno i opinie miałabym taką samą. Jestem wdzięczna panu doktorowi oraz bardzo miłym i kompetentnym paniom, które z nim pracują. Polecam bardzo serdecznie.

Nie polecam. Wizyty krótkie, w pośpiechu. Komunikacja z lekarzem słaba. Zupełny brak empatii i życzliwości w stosunku do pacjenta. Prowadząc całą ciążę na ostatniej wizycie nie kojarzył podstawowych informacji o pacjentce a brak czasu nie pozwalał zajrzeć do komputera

Witam, mi doktora Węklara poleciła siostra i przyznaję, że był to najlepszy wybór. Bardzo kompetentny, rzeczowy lekarz, rzetelnie podchodzi do każdej, nawet najdrobniejszej sprawy. Dopytuje i nie pozostawia pacjenta bez odpowiedzi i z wątpliwościami. Polecam dalej.

Witam,

Polecam goraco.Dzieki mnie kilka kobiet z mojej rodziny poszło do Pana Doktora i bardzo sobie chwalą.Dla mnie wszystko na plus.Nie chodziłam prywatnie(byłam raz na 1 wizycie) pomimo to lepiej zajął się mną przy porodzie niż ci lekarze za kasę pożałowania godni.dziewczyny z sali były w szoku jak przez kilka dni mojego pobytu chodził pytac jak się czuje jako jedyny..a do nich doktorzy P i J niestety nie zawitali. Dlatego dla mnie jest to lekarz z prawdziwego zdarzenia ,a że ma specyg=ficzny sposób zachowania i humoru ,no cóz jak każdy z nas.

Bardzo wysoko się ceni, natomiast warto.Przejmuje się pacjentką i zleca kompleksowe badania.Jestem bardzo zadowolona i uspokojona i o to właśnie chodzi. Warto wydać raz na jakiś czas kilka stów,ża spokój.Humorystyczne jest dla mnie jedynie to ,że Pan Marek Węklar namawia wszystkie kobiety,żeby miały dzieci hahah powód? wiadomy ;) $$$$$

miałam przyjemność być na wizytach u doktora Węklara 3 razy na pierwszych dwóch wizytach wydawał się być miły i przyjemny a dziś jak byłam na wizycie o 17:00 po to po prostu skandal jak się zachował wobec mnie jak weszłam do drzwi wejściowych poradni jeszcze dobrze nie zaczęłam rozmawiać i mówić po co i z czym przyszłam a on do mnie mówi no to jak to załatwimy zszokowało mnie to p potem poszedł do gabinetu po coś nie wiem i mówił do położnej siostra jak mnie dziś noga boli i się zaczął trzymać za ta nogę dziwne bo jakoś inne pacjentki były i jakoś go nie bolało tylko jak ja weszłam :( jak mu powiedziałam o wyniku histopatologicznym ale z urolgii to co tam pisze i się z tego roześmiał w trakcie rozmowy był nie sympatyczny mało rozmówny nie chciał rozmawiać i powiedział kiedy przyjdę na następną wizytę bo podobno pacjentki mówią że mam już tu nie pracować i chyba wiem dla czego jak traktuje kobiety i jak mnie dziś potraktował zachował się beszczelnie i chamsko i chaotycznie że aż na tej wizycie mnie z prowokował nerwowo w środku po tym co powiedział miałam mu ochotę dać po prostu w twarz i wyjść z poradni ale tego nie zrobiłam :( a co do następnej wizyty następnej którą mam mieć w czerwcu to nie pójdę na tą wizytę i nigdy więcej do doktora Węklara ma zero szacunku i odnoszenie się do kobiet jest nie czuły nie liczy się ze słowami jakie mówi poniża kobiety i czepia się wyglądu Dziewczyny nie radze wam iść do tego lekarza chyba że chcecie być potraktowane jak ja dziś acha dodam jeszcze że ja po tej wizycie wypiszę się chyba z tej poradni w której leczyłam się przez tyle lat ale wcześniej u innego ginekologa i przepiszę się do innej przez to jak dziś poczułam się urażona i zraniona jest mi przykro po tym jak zostałam potraktowana przez doktora Węklara ;((((

swietny lekarz od 11 lat jestem jego pacjetkom polecam

swietny lekarz od 11 lat jestem jego pacjetkom polecam

Polecam bardzo!Ja jak i wiele moich znajomych chwalimy sobie bardzo tego lekarza!Choc na wizytę trzeba długo czasem czekac to jednak warto!!

Nic dodać nic ująć. Po prostu polecam . Przyjdź i sprawdź sama. Najlepszą reklamą dla tego lekarza niech będzie termin oczekiwania na wizytę : DŁUUUUUUUUGI !!!!